28 februára, 2014

My Birthday Haul | 2014

Alebo aj "čo som dostala na narodeniny", haha. Určite niektorí alebo skôr niektoré z Vás poznajú videá na YouTube alebo príspevky iných blogeriek typu "haul", čo z angličtiny doslovne znamená úlovok. Takže dnes by som Vám chcela ukázať moje narodeninové úlovky. Síce som mala narodeniny ešte niečo pred vyše týždňom, no niektoré z týchto vecí som dostala ešte aj behom minulého víkendu či tohto týždňa.


Už dávnejšie som spomínala, že by som chcela bodkovanú blúzku, tak som si tento sen konečne splnila a to konkrétne minulý víkend na nákupoch. Stále len 17€ a je značky F&F. Mám ju vo veľkosti XS/34.


Ďalší "must have" kúsok - čierny svetrík na gombíky. Takýto by nemal chýbať v šatníku žiadnej z nás. Kúpila som ho v H&M a stál 9,95€. Majú ho aj v iných farbách. Ja si ešte brúsim zúbky na tmavomodrý a sivý, haha. Mám ho vo veľkosti XS/34.


Klasické biele tričko s dlhým rukávom, tiež z H&M, ktoré stálo 9,95€, vo veľkosti XS/34 a tmavomodré tričko s 3/4 rukávom s detailom čipky okolo ramien, značky F&F a cena bola myslím 12€. Tiež je vo veľkosti XS/34. 


Ďalšie rifle do mojej zbierky, haha! Tentokrát sú to tmavé rifle značky F&F a stáli 25€. Veľkosť je opäť najmenšia a to XS/34. Rifle nosím najradšej, takže si minimálne raz za pol roka kúpim 1 - 2 páry.


Trochu kontrastné, že? V poslednej dobe sa mi veľmi páči ten typ náramkov. Som na ne ako straka, haha. Ten s mašličkou je z Camaieu za 3€ (bol v zľave) a tých milión úzkych stálo 3,50€, pretože to bol set.


Tam - ta - da - daaa! Konečne už aj ja mám MK hodinky a bol to darček od starkej.


Tento úžasný náhrdelník bol v zľave z 25€ na obyčajných 9€. Škoda, že sa nedalo fotoaparátom zachytiť ako sa krásne leskne. Fotila som to večer, tak mi svetlo už veľmi neprialo. A je z Bijou Brigitte.


Náramok Shamballa. Jeden z mnohých darčekov od môjho Števiho. Dávno som po ňom túžila a pôvodne som si ho chcela sama kúpiť, no prekvapil ma!


"Gumáky do mláky", i keď v poslednom čase tu ten dážď len visí vo vzduchu, haha. Ale zídu sa! Sú čierne, lesklé a štýlové, haha.


A posledný a zároveň najdrahší bol darček od mojich rodičov - nový mobil! Ten predchádzajúci pomaly odchádzal, tak ma prekvapili týmto. A ten obal mi kúpil Števi.

Dúfam sa Vám tento typ príspevku páčil, i keď kvalita fotiek alebo skôr svetlosť nie je najlepšia, keďže boli fotené okolo siedmej večer. No aspoň niečo, že? Tak sa majte krásne a štýlovo, keďže je ten piatok! Ak máte nejaké otázky, neváhajte sa v komentároch spýtať. Ja sa budem snažiť odpovedať!

S láskou//Monika

2 komentáre

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.