20 februára, 2014

Nová izba? #1

Už v druhej polovici minulého roka som premýšľala nad zmenou mojej izby, no nie som si stále istá, akú zmenu a hlavne farbu vlastne chcem. A tak som spojila tie farby, ktoré sa mi páčia najviac. Tým vznikli štyri farebné kombinácie, kde ku každej som pridala aj zariadenie a doplnky. Aby som Vás naraz v jednom príspevku nezaplavila s návalom inšpirácii, tak ich budem pridávať postupne. Dnes jeden, zajtra možno ďalší, až nakoniec tu budú všetky štyri. Tak dnes Vám predstavujem prvú možnosť!

Už dlhšie sa mi páčila táto farebná kombinácia, je elegantná a moderná zároveň. No nikdy som sa nevedela rozhodnúť medzi svetlomodrou a žiarivou žltou, tak som ich nakoniec spojila a myslím, že sa tieto farby celkom hodia.

Čerpala som ich väčšinou z časopisov o bývaní, ktoré každý mesiac domov kupujeme. Vždy tam nájdem skvelé nápady ako si ľahko a hlavne lacno prerobiť interiér.


Na tomto štýle zariadenia sa mi páči ten nádych vintage štýlu, ktorý je v dnešnej dobe veľmi populárny. A to nie len v móde, ale aj v bývaní. Pekné jemné farby, čo poviete?


Nechcela som, aby tento príspevok bol príliš dlhý, tak som pridala len pár obrázkov, aby ste mali ako - takú predstavu o tej mojej, haha. Dnes by som mala ešte pridať nejaký ten obrázok z minulosti, pretože je tu opäť štvrtok a s ním aj Throwback Thursday. Niekedy neskôr sa ho budem snažiť sem dať, zatiaľ sa majte, ja sa idem prejsť, pretože tu mám príšerne suchý vzduch!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.