21 februára, 2014

Nová izba? #2

Ahojte! Opäť som tu a so mnou aj nový príspevok o mojej novej izbe alebo aspoň o nápadoch na ňu, haha. Narozdiel od tej predchádzajúcej kombinácii, táto dnešná je trochu viac dievčenská, ale prvky vintage štýlu s kvapkou moderných doplnkov v nej zostávajú aj tentoraz. Som zvedavá, ktorá sa Vám bude páčiť najviac!

Neviem ako Vy, ale ja úplne milujem svetloružovú farbu! Odkedy som si minulý rok na narodeniny kúpila kabelku v tejto farbe, tak sa táto farba stala súčasťou šatníku v podobe množstva svetloružových kúskov.

Podľa mňa je úplne prirodzené, keď dievča alebo žena chce mať ružové prvky v interiéri, či už sú to vankúše alebo takáto krásna šperkovnica. A kvety nemusia byť vždy len živé, mne osobne sa najviac páčia pivónie a hortenzie, ktoré sa dajú u nás len ťažko zohnať rezané, tak ich kľudne môžete nahradiť tými umelými, ktoré vydržia oveľa dlhšie, haha.


Ach, no nie sú tie interiéry krásne? Sála z toho romantika a dievčenskosť, čiže celá ja, haha. Stále vo mne zostala tá dievčenskosť alebo skôr by som povedala, že teraz keď som staršia sa viacej prejavila.


Tak ktorá sa Vám zatiaľ páčila viac? Táto ružovo - sivá kombinácia alebo tá predošlá, v ktorej hrali väčšiu rolu svetlomodré a žiarivo žlté prvky? Dajte mi vedieť v komentároch, ktorá sa Vám zatiaľ z týchto dvoch páčila viac a akej farby máte svoju vlastnú izbu. No idem ja, užívať si piatok, haha. Pridáte sa?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.