23 februára, 2014

Upečené s láskou...

Peknú nedeľu Vám všetkým želám! Boli ste dnes už vonku? Zdá sa, že už predsa prichádza jar. Teda aspoň to dnešné počasie tomu nasvedčuje, haha. Ja sa chystám so Števim o nejakú hodinku na prechádzku do parku, pretože by bola škoda nevyužiť toto krásne počasie. Včera nebolo počasie o nič iné, len bolo možno menej slniečka, no ja som bola celé doobedie zavretá vo vnútri, pretože som piekla Cupcakes pre jednu moju kamarátku. Tak sme jej ich so Števim boli aj poobede zaniesť a spojili sme to s menšími nákupmi. Tak ale tu sú spomínané Cupcakes zo včerajška!


Tvaroh + Malinový džem & vlašské orechy


Tvaroh + Višne v horkej čokoláde


Mali trošku (oneskorenú) valentínsku tématiku, haha, pretože moja kamarátka si to tak priala. Ale veľmi rada som jej ich spravila a vyskúšala tiež niečo iné, čo som doteraz neskúšala.


Raffaello - keby tak viete ako krásne voňali...


Ako si môžete všimnúť, technika, ktorou som Cupcakes zdobila je trochu iná oproti tým, ako som zvykla. Myslím si, že ani takáto zmena nezaškodí. No idem sa ja pomaly obliekať a využiť, pokiaľ ešte neprší, haha. Lebo pokým som dopísala tento príspevok sa vonku nejako zatiahlo. Tak utekám, majte sa!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.