28 marca, 2014

Friday Fashion Haul | Módny špeciál 2014

Hurá piatok, že? Dnes tu máme posledný deň v týždni, teda v tom pracovnom, no tiež posledný príspevok tohto týždňa z môjho módneho špeciálu. Dnešný popoludnie sme so Števim strávili na nákupoch, tak by som Vám chcela ukázať mojich pár kúskov, ktorým som neodolala, haha. Bude to trošku dlhší príspevok, kvôli fotkám, ale hádam Vám to nebude prekážať. Takže tu sú všetky moje dnešné úlovky!


Prvé, čo som si kúpila boli svetrík a tričko v obchode House. Sú tam celkom dobré zľavy, tak som neváhala a bez skúšania som obe dve veci brala, haha. Tričko s nápisom stálo 6,99€ a svetrík, mentolovej farby, stál 12,99€. Všimnite si aké krásne kamienky má ten svetrík na ramenách!


Ďalej som si v Camaieu kúpila tmavomodrý svetrík na gombíky, ktorý stál 14,99€ a podobný som si kúpila v H&M, no v sivej farbe, ktorý stál 9,95€. Tiež som tam neodolala tmavomodrému bodkovanému polo tričku, ktoré stálo tiež 9,95€. Ešte som si v New Yorkeri kúpila čierne tričko s pásikmi za 6,95€ a v Lindexe smotanové tričko s tmavomodrými pásikmi za 7,99€.


Posledná a zároveň najdrahšia vec bola táto cyklaménová, či skôr fuksiová, kabelka, ktorú som si tiež kúpila v Lindexe. Asi pred 2 - 3 mesiacmi som si ju tam vyhliadla, no vtedy ešte stála 49,99€! Keďže toľko peňazí by som za kabelku nedala, počkala som a vyplatilo sa. Včera ju už mali zlacnenú na 19,99€! Podľa mňa je na jar úplne ideálnou voľbou! Čo poviete?

Ďakujem, že ste sa tu zastavili a sledovali celý týždeň môj módny špeciál. Verím, že ste si z neho vzali zopár rád a tipov, ktoré som Vám v predchádzajúcich dňoch priniesla. Prajem Vám pekný a pokojný víkend!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.