26 marca, 2014

Kombinovanie vzorov | Módny špeciál 2014

Ahojte! Tak a máme tu stred týždňa a s ním aj ďalší príspevok venovaný móde. Dnes som si pre Vás pripravila príspevok týkajúci sa kombinovania vzorov. Niektoré z Vás majú občas strach a cítia neistotu, keď sa snažia skombinovať dva rôzne vzory do jedného outfitu. Musím Vám povedať, že dnes je už aj toto možné! A predsa môžu spolu ladiť. Či už bodky s pásikmi alebo pásiky s kvietkami. V tomto príspevku sa budem inšpirovať rozličnými outfitmi mojich obľúbených blogeriek. Rozhodla som sa, že to spravím týmto štýlom, nech máte lepšiu predstavu o jednotlivých vzoroch.


V dnešnej dobe by som už nemala strach ísť von v takomto outfite. Mám veľmi rada bodky a aj pásiky, i keď som si ich ešte spolu neskúšala obliecť. Samozrejme sukňu môžete zameniť za nohavice alebo svetrík za pásikovú blúzku. Možností je veľa, stačí si len vybrať tú, ktorá Vám je najbližšia!


Áno, s leopardím vzorom netreba nič preháňať! Naozaj stačí len takýto malý detail, ako je kabelka do ruky. Nikdy sa mi tento vzor nejako zvlášť nepáčil, ale pokiaľ sa to s ním nepreženie, je to celkom znesiteľné. Ja som si už tento rok dokonca stihla kúpiť moju druhú vec, ktorá má leopardí vzor - tenisky. Tou prvou je blúzka s týmto vzorom a určite si tieto dve veci neplánujem obliecť naraz, haha.


Všimli ste si, že je tehotná? Na prvý pohľad ani ja nie, haha. A aha, ako pekne sa dá obliecť aj v tehotenstve! Keď aj tehotné nie ste, tak sa nemusíte báť si obliecť sukňu pod kolená. V dnešnej dobe je táto dĺžka veľmi trendy. 


Toto je moja asi najobľúbenejšia kombinácia! A samozrejme treba dbať na smer pásikov, pretože vodorovné opticky pridajú pár kíl naviac. No naopak zvislé pásiky Vám ich "odoberú", haha. Tak pre ktoré sa rozhodnete?


To len Američanky si môžu v zime obuť lodičky, haha. No ale späť k veci. Bodky! Úplne som sa zamilovala do týchto malých okrúhlych stvorení. Podobnú blúzku mám tiež doma a zatiaľ som ju nemala šancu veľmi kombinovať. Ale tento outfit je celkom inšpirujúci, čo myslíte? Milujem ružovú!

To je na dnes všetko! Mohla by som pokračovať, pretože vzorov a kombinácii je veľa. Ja som Vám len chcela ukázať pár inšpirácii, ako sa dajú spomínané vzory nosiť. A dúfam Vám to pomohlo. Majte sa krásne a pekný zvyšok dňa!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.