27 marca, 2014

Legíny v šatníku | Módny špeciál 2014

Takže, dnešný príspevok sa bude týkať vo svete veľmi obľúbeného kúsku oblečenia. Týmto kúskom sú práve legíny, ktoré všetky tak zbožňujeme. Dobre, ja až tak nie, haha. Ale určite je Vás tam veľa, ktorých sú legíny najobľúbenejším spodným odevom. V tomto príspevku by som Vám chcela dať iba pár základných rád, ako a s čím ich kombinovať, aby nepôsobili vulgárne. 

Vždy noste k legínam top, ktorý siaha minimálne do polovice zadku a dbajte tiež na to, aby neboli legíny priesvitné. Môžete mať akokoľvek dokonalú postavu, jednoducho to nepôsobí dobrým dojmom, keď Vám spod legín presvitajú nohavičky, dámy! Možno sa nazdávate, že sa to chlapom páči, ale buďte si isté, že tým, ktorí majú seriózny záujem, tak tým nie. Koľkrát idem po meste alebo v nákupnom centre, tak vidím plno dievčat a dokonca dospelých žien, ktoré si "mýlia" legíny s nohavicami. Legíny sú niečo medzi klasickými nohavicami a pančuchami, takže určite k nim noste dlhšie topy.
Keď je chladnejšie, môžete si cez seba voľne prehodiť riflovú bundu alebo koženku. Na obuv sú najlepšie nižšie topánky - najlepšie balerínky alebo členkové čižmičky na nižšom podpätku. Záleží na Vás, v čom sa cítite pohodlnejšie.

Najviac žensky pôsobia košele, ktoré sú v páse stiahnuté, čím jemne zvýraznia krivky v oblasti bokov. Navyše tento strih a dlhšia dĺžka opticky zúži stehná.
Ideálnou voľbou k takému outfitu je svetrík alebo spomínaná riflová bunda. Za obuv by som zvolila plátenky ak ste športový typ a ak skôr ten romantickejší či elegantný, v tomto prípade by som zvolila balerínky alebo v lete sandálky na nízkom podpätku, respektíve bez podpätku. Možností je plno!

Keď je chladnejšie počasie sú tieto svetre úplne skvelou voľbou! Ja síce žiaden nemám, pretože sú trošku drahšie. Ale čo iné sa dá čakať z toľkého množstva vlny? Haha.
K takémuto štýlu sa najviac hodia plátenky, či už členkové alebo nízke. A ak chcete vyzerať ako pravá hipsterka, prehoďte si cez seba koženú bundu po mamine, ktorú nosila za mladi, haha.

Tento typ outfitu je pre všetky tie, ktoré sa hanbia ukazovať svoje nohy. A je to celkom milý dievčenský štýl, ktorý v dnešnej dobe dosť vídať aj na dospelých ženách. Mne osobne sa veľmi páči!
Riflová bunda a plátenky či sandálky na nízkom podpätku alebo gumáky do dažďa - milá dievčenská kombinácia, ktorou nič nepokazíte.

Základnou vlastnosťou legín je to, že sú obtiahnuté, čím sa k nim logicky hodia voľnejšie topy. Žiadne obtiahnuté tričká - nie ste v posilovni!
Už len tenisky alebo plátenky na nohy, riflová bunda či oversized svetrík a šup do mesta! Mne sa ku všetkému najviac hodia len tie riflové bundy, haha. Bude to zrejme tým jarným počasím...

No čo? Pomohla som Vám trochu? Dúfam, že áno! Legíny sú asi najčastejšie vyskytovaný kus oblečenia, tak som sa rozhodla, že Vám ukážem, ako sa majú v skutočnosti nosiť. Sú len dve veci, ktoré nerada vidím na dievčatách alebo ženách, a to sú legíny s krátkymi tričkom a vytrhané obočie, ktoré je následne dokreslené. Bohužiaľ, aj to sú dnešné hlúpe a mylné "trendy", ktoré veľa z vás (nemyslím konkrétne Vás, haha, ale "tie" ostatné") tak zbožne uctievajú. Tak to bolo na dnes všetko! Trochu kritiky a zopár rád nie je nikdy na škodu, že? Haha. Majte sa!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.