17 marca, 2014

Moje víkendové nákupy...

V piatok som trochu nestíhala, preto som nepridala sľúbený príspevok o móde, za čo sa Vám ospravedlňujem! Cez víkend sme boli so Števim na výstavu nábytku v Nitre a tiež sme sa zastavili, samozrejme, v obchodoch, haha. Dnes Vám chcem, ako odškodné za piatok, ukázať týchto pár vecí, ktoré som si kúpila. Takže tu sú!


Prvým úlovkom boli tieto plátené tenisky s leopardím vzorom. Priznám sa, že sa mi na oblečení až tak tento vzor nepáči, no na tých teniskách na prekvapenie áno, haha. Mám ich z H&M a stáli 14,95€.


Ďalej som si kúpila tieto tmavomodré balerínky, tiež v H&M a stáli len 9,95€. Hlavný dôvod, prečo som si ich kúpila v tejto farbe je, že som si tiež kúpila tmavomodrý trenčkot, ku ktorému sa perfektne hodia. No ten som bohužiaľ kvôli zlému svetlu v izbe nafotiť nemohla.


Aby som mala prehľad v organizovaní môjho času, kúpila som si tiež tento diár a obal na doklady. Tie sovy sú možno trochu detinské, ale čo narobím, keď v každom z nás sa skrýva kúsok dieťaťa, haha. Oba som kúpila v Albi, pričom diár stál 5,99€ a obal 1,99€.


Mojou srdcovkou sú Yankee Candle vosky, tak som bez nich z výstavy nemohla odísť, haha. Kúpila som si ich 5, pričom každý z nich stál 1,80€. Vône sa volajú Pink Sands, Soft Blanket, Vanilla Chai, Salted Caramel a Black Cherry.

Dúfam, že sa Vám tento príspevok páčil! Síce fotky nie sú v najlepšej kvalite, pretože nie je v izbe dobré svetlo kvôli počasiu a sú fotené mobilom. Ak máte nejaké otázky, kľudne sa ma spýtajte v komentároch dole pod príspevkom! Zatiaľ sa majte pekne.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.