22 marca, 2014

Outfit Ideas: KENDI S.

Ako ste si mohli už všimnúť, doteraz som pridávala príspevky s jarnou tématikou a dnes to nebude inak. Už dávno som nepridala príspevok Outfit Ideas, ktoré sú inšpirované mojimi obľúbenými blogerkami. Jednou z nich je aj Kendi Skeen, ktorej blog sledujem približne niečo cez jeden rok. Má pekný ženský a miestami až dievčenský štýl, čo aj presne zodpovedá tomu môjmu štýlu obliekania. Vybrala som tri outfity, ktoré sa hodia na jar. Verím, že sa Vám môj výber bude páčiť a vezmete si z neho inšpiráciu!


Tá kabela nemá chybu! Krásne sa ladí s jej rúžom a zároveň kontrastuje s jej celým outfitom. Samotná kabelka je šperk a môžete vidieť, že Kendi má len jednoduchý náhrdelník s príveskom, čím dodala jemnosť celkovému vzhľadu.


Tento look je tak o niečo viac sofistikovanejší, než ten predchádzajúci, no nie je o nič menej ženský. Niektoré z Vás sa možno boja miešať vzory ako sú bodky, kvety či pásiky. Ale smelo do nich, pretože ako môžete vidieť na tomto outfite - môžu spolu ladiť!


Posledný outfit opäť potvrdzuje to, čo som písala v tom predchádzajúcom - netreba sa báť miešania rôznych vzorov! Tento outfit je dievčenský, ležérny a hravý zároveň. A navyše ideálny na teplejšie jarné počasie.

Kendin blog si môžete pozrieť tu: www.kendieveryday.com

Povedzte mi, ktorý z týchto outfitov je ten Váš vyvolený na jar! Mne sa osobne najviac páčil asi tento posledný, haha. Veľmi mám rada sedemosminový strih nohavíc. Oveľa viac než dlhý alebo šortkový strih. No idem ja pomaly na dvor, lebo dnes varíme vonku pod besiedkou v kotlíku guláš. Juchuuu! Toto počasie je priam stvorené na obed vonku. Majte sa krásne a relaxujte. A dobrú chuť k obedu!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.