25 marca, 2014

Rifle vs. postava | Módny špeciál 2014

Opäť raz som rada, že ste sa tu zastavili! Dnes by som Vám chcela ukázať a pomôcť nájsť vhodný strih rifiel na Váš typ postavy. Ak náhodou už viete, aký strih Vám pristane, chcela by som Vám ešte ukázať, aký strih alebo typ topánok sa ku konkrétnemu strihu rifiel hodí. Verím, že Vám bude tento príspevok užitočný!


Skinny - tento typ rifiel sa hodí všetkým ženám, ktoré sú spokojné so svojimi nohami a neboja sa ich ukázať. Nie sú na druhej strane vhodné pre ženy, ktorých postava je typu jablka, pretože by len zvýraznili ich vrchnú časť nôh (stehná, boky a zadok). Topánky: na podpätku, balerínky, čižmy, tenisky.

Boyfriend - vyzerajú najlepšie na chlapčenskej postave alebo postave v tvare jablka. Nie sú vhodné pre postavy hruškovitého typu, pretože postava by pôsobila objemnejšie. Topánky: gladiátorky, balerínky, členkové čižmy, lodičky.

Bootcut - to sú rifle čižmového strihu a hodia sa takmer všetkým postavám. Jemne zvýraznia boky, čo je niekedy celkom plus. Topánky: čižmy, lodičky.


Jeggins - to sú rifle typu legíny + rifle v jednom, haha. Sú vhodné pre každú ženu, ktorá sa nebojí ukázať trochu zadok. Ja osobne tento typ nemám veľmi rada. I keď minulé leto som bola doňho zbláznená, haha. Bývajú väčšinou bez zapínania, iba na gumičku. Nevyzerajú najlepšie na postavách typu jablka. Topánky: balerínky, tenisky, členkové a vysoké čižmy, oxfordky.

White - t.j. biele rifle. Sú vhodné pre postavy typu jablko alebo pre chlapčenské postavy. Ale celkovo ich môže nosiť ktorákoľvek žena, ktorá sa ich nebojí nosiť, haha. Opticky pridávajú kilá. Topánky: v lete sú k nim najvhodnejšie gladiátorky, sandálky bez alebo s nízkym podpätkom, plátenky.

Flared - najviac sa hodia postavám typu jablko alebo chlapčenských a vysokým postavám. Krásne zvýraznia boky, čím dodajú ženskosť. S vysokými topánkami predĺžia a opticky zúžia nohu. Nehodia sa ženám, ktoré majú krátke nohy. Topánky: sandále na platforme, členkové čižmy na vyššom podpätku.

Tak čo? Ktorý je ten Váš strih? Ja mám osobne najradšej Skinny, Boyfriend a Bootcut. No už som sa odhodlala celkom aj na White, keďže sa na toto ročné obdobie hodia a s dobre zvolenými topánkami pekne na tele vyniknú. To je na dnes všetko, majte sa pekne a zajtra Vám prinesiem ďalší príspevok o móde!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.