21 marca, 2014

Spring Essentials - 2014

Nie je dnes úplne báječné počasie? Milujem jar! A keďže jar sa včera už oficiálne začala, rozhodla som sa, že Vám ukážem zopár mojich základných kúskov, ktoré nesmú chýbať počas jari v mojom šatníku alebo botníku, haha. K tomuto príspevku ma inšpirovala jedna moja kamarátka, ktorá na svojom blogu písala o svojich "must haves" na tohtoročnú jar. Ak máte záujem, jej blog môžete nájsť tu. No ale teraz sa opäť vráťme k môjmu zoznamu, ktorý je celkom pestrý. A to doslova! Však uvidíte sami, haha.


1. Slnečné okuliare - slniečko svieti oveľa intenzívnejšie, takže by sa mi patrilo už nejaké zohnať. Zatiaľ som nemala to šťastie nájsť také, čo by sa mi hodili, haha. 
2. Farebné laky na nechty - neviem čím to je, ale pravdepodobne príchodom jari, no úplne som sa zamilovala do farebných lakov na nechty. Kedysi som nosila len priesvitný lak alebo tmavé farby počas zimy, no teraz som sa preorientovala na pestré farby.
3. Šatky - v zime som si kúpila asi milión nových šálov a teraz ma to zase pochytilo so šatkami. Ach, som závislá na nakupovaní zbytočných vecí! Haha.
4. Kvetované doplnky - veľmi sa mi začal páčiť štýl "jednofarebné tričko + pestré doplnky" a jar je plná pestrých kvetovaných doplnkov.
5. Lesky a rúže - keby len viete, koľko ich doma mám. A nič z toho nenosím! Tak pomaly sa ich až aj snažím používať, haha. Aspoň na výnimočné príležitosti!
6. Obal na mobil - odkedy mám nový mobil, stal sa mojim módnym doplnkom. Tak aj teraz na jar by som si chcela kúpiť nejaký veselší, možno bodkovaný, obal.
7. Pastelová kabelka - neviem, či som Vám už stihla spomenúť, že som začala byť závislá na kabelkách. Vždy hovorím, že radšej budem chodiť holá, ale svojich kabeliek sa nevzdám! Haha. A po tmavých zimných odtieňoch by to chcelo trochu farby, tak uvidíme, či takú ako si predstavujem aj nájdem.
8. Svieža vôňa - tým myslím sviežejšiu voňavku, i keď tá, ktorú teraz používam je úplne svetová, no teraz, keď je vonku už teplejšie, sa mi zdá trochu ťažká.
9. Lodičky - od minulého leta som na sebe nemala obuté vysoké topánky a úplne som si od nich odvykla. No teraz som im opäť prišla na chuť, tak by som si chcela zadovážiť nejaký nový pár vysokých lodičiek. Ale nie veľmi, haha.
10. Tenisky - tie čo mám teraz sú už vyše 5 rokov staré a dosť sa to na nich odzrkadlilo. Tak to bude hlavný dôvod, prečo chcem nové.

Takže toto bolo mojich top 10 kúskov, bez ktorých sa počas jari nezaobídem. Povedzte mi aspoň jeden kúsok, ktorý by nemal vo Vašom šatníku počas jari chýbať. Majte sa krásne a užite si dnešný piatkový večer!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.