02 apríla, 2014

DIY - Diár 2014

Ahojte! Po takmer dvoch týždňoch je konečne Diár 2014 hotový. Teda jeho výroba netrvala tak dlho, skôr hromadenie potrebného materiálu, haha. Z mojich skromných, haha, pomerov si zatiaľ môj vysnívaný Filofax nemôžem dovoliť, tak som sa rozhodla, že si vyrobím jemu trochu podobný.


Čo budete potrebovať:
- karisblok/zakladač vo veľkosti A5
- náplň do karisbloku/zakladača vo veľkosti A5
- farebné a biele výkresy
- euroobaly
- zošívačku
- nožnice
- tlačiareň


Pôvodný obal bol len čisto čierny, tak som sa ho rozhodla tak trochu oživiť a to tak, že som naň polepila malé bodky v zlatej farbe. V celom diári som použila len tri farby - zlatú, cyklaménovú/fuksiovú a svetloružovú.


Ak by sa mi náhodou stratil, tak tu mám meno, no na konci diára mám kompletné osobné údaje, ktoré som kvôli zachovaniu súkromia neodfotila. A ďalej Vám ukážem jednotlivé priečinky...


...nesmie chýbať kalendár, v ktorom nemám zatiaľ nič poznačené, ak by Vás to zaujímalo, haha.


Tu si plánujem zapisovať adresy všetkých mojich dobrých známych a priateľov.


Pre prípad, že by mi zmizol mobil, rada mám všetky potrebné kontakty pri sebe.


Všetky dôležité činnosti, ktoré budem mať naplánované, si budem zapisovať práve do tohto priečinka.


Nákupný maniak ako ja potrebuje aj takýto zoznam, haha. Pre každý prípad!


Celkom fajn nápad, nie? Haha. Ak by náhodou Facebook zabudol, haha. Ale nie, tých najbližších si pamätám aj bez tohto zoznamu!


A pre prípad, že by som mala nejaké nejasnosti, haha.


Tento priečinok nesmie chýbať, keďže blogovanie patrí medzi moje najobľúbenejšie aktivity. Tu si budem zapisovať jednotlivé názvy príspevkov počas mesiaca.

No čo naň hovoríte? Ja som s ním celkom spokojná, aj napriek tomu, že je jednoduchý. Všetko som si robila sama s pomocou Wordu a tlačiarne, aby to bolo prehľadnejšie a pôsobilo... Čisto? Haha, asi tak. Ak máte podobný, ktorý ste si sami vytvorili, neváhajte mi poslať fotky, či už na Facebook alebo do mailu. Pekný zvyšok večera priatelia!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.