30 apríla, 2014

Outfit Ideas: CHRISTINE A.

Ahojte! Mám dnes dovolenku, takže nemám veľmi čo robiť, keďže to vyzerá tak, že bude opäť pršať. Ale doobeda som stihla zájsť do knižnice za maminou, no bol tam obrovský zhon, tak som radšej odišla. Dnes je u nás v dedine, asi aj ako na každej inej, tradičné stavanie mája, ktoré bude spojené aj s menšou "guláš párty" v našom vynovenom centre obce. Asi sa každý pýtate, že kde, pravda? Tak Vám to teda prezradím. Bývam v krásnej dedine, ktorá sa volá Topoľčianky. No ale dosť o mne, haha! Tento príspevok je zameraný opäť na módu a to konkrétne Vám chcem predstaviť ďalšiu z mojich obľúbených blogeriek - Christine Andrew. Má jednoduchý mestský štýl obliekanie a tiež by som povedala, že je dosť nenásilný, haha. Však posúďte sami!


Úplne perfektná kombinácia materiálov, vzorov a farieb. Navyše táto dĺžka šortiek je oveľa viac v móde, ako šortky, ktoré ledva zakryjú zadok. Takže baby, pozor na to! Niekedy neplatí pravidlo "menej je viac", haha.


Už sa neviem dočkať leta a nosenia maxi šatov! Tieto sú, ako môžete vidieť, z ľahkého bavlneného materiálu a veľmi sa mi páči, že ich oživila takto jednoducho uviazaným opaskom. Ideálne do mesta počas leta. Pretože takéto šaty sú najmä vzdušné, čo sa v lete celkom zíde, haha. Pravda?


Určite tu nie som jediná, kto sa oblieka podľa nálady. A tento outfit je ako stvorený na deň, kedy sa nám nič nechce, no aj tak sa chceme cítiť fajn a pohodlne.

Christinin blog si môžete pozrieť tu: www.hellofashionblog.com

Mne sa zo všetkých týchto outfitov páčil asi najviac ten prvý, i keď neviem, či by sa mi klobúčik hodil. Ale snáď áno. Na druhej strane nemôžem povedať, že ten druhý by som nebrala, haha. Takýto typ šiat sa mi veľmi páči, tzv. športovo - elegantný. Ktorý sa najviac páčil Vám milé slečny a dámy? Nehanbite sa mi to povedať v komentároch pod príspevkom. Zatiaľ sa majte pekne a prajem Vám zajtra pekný deň voľna priatelia!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.