25 mája, 2014

My MANGO spring/summer 2014 picks

No čo? Ako víkendujete? Myslela som, že už bude pršať, ale zdá sa, že sa tie mraky aspoň nateraz stratili, pretože slniečko opäť vykuklo a praží ako divé! Dnes očakávame na obed návštevu, teda konkrétne rodinu z Nitry, ktorí prídu starej mame gratulovať (cez týždeň mala narodeniny) a tak si tu na blogu trochu krátim chvíle čakania, haha. Tento dnešný príspevok sa bude týkať jednej z mojich najobľúbenejších značiek. Touto značkou je MANGO. Zbožňujem túto značku pre ich jemnú a ženskú módu, typickú pre Barcelonu, odkiaľ vlastne aj pochádza. Vybrala som pár kúskov, ktoré by sa mi na leto páčili, z ich najnovšej kolekcie pre jar a leto 2014. No a tu sú!


Väčšina vecí, ktoré sa mi páčia sú v mojich obľúbených pastelových farbách, ktoré sú ideálnou voľbou pre teplé letné počasie. Dúfam sa Vám môj výber bude páčiť a nejako Vás inšpiruje, presne tak, ako inšpiroval aj mňa!


Prvou vecou je táto krásna svetloružová riflová bunda. Som zaťažená na riflové bundy v akejkoľvek farbe a zistila som, že do kvalitných riflových vecí sa oplatí zainvestovať, pretože vydržia roky narozdiel od napodobenín rifloviny.


Kedysi som sukne vôbec nenosila, ale od minulého leta sa mi začali páčiť a tak si postupne dokupujem vždy,  keď ma nejaká zaujme alebo očarí. Táto je krásna tým, že je celá vyšívaná malými gorálkami!


Takéto roztrhané šortky nemusia vôbec vyzerať zle a športovo, pretože keď k nim pridáte nejakú romantickú blúzku, ktorú uvidíte neskôr, môže dodať celému look - u mladický vzhľad. Takže smelo do nich dámy!


Ako som už v niektorom z minulých príspevkov spomínala, že hľadám peknú a kvalitnú riflovú košeľu, tak som ju našla práve v Mangu. Presne túto istú mám a som z nej úplne nadšená. I keď som ju ešte nemala nikam oblečenú, ale už mám vymyslených zopár outfitov, ku ktorých by sa hodila. Možno ich aj niekedy pofotím na blog.No a tu je! Má jemne akoby vyšúchaný vzhľad no na druhej strane je z pevnej a kvalitnej rifloviny. Veľmi sa z tejto kúpy teším!


Toto je tá blúzka, ktorú som spomínala vyššie, že by sa hodila k tým bielym riflovým šortkám. Tu má modelka síce dlhé nohavice, ktoré pôsobia viac elegantne, ale keď si dáte k nej krátke a nejaké pekné sandálky alebo lodičky, dodáte outfitu viac dievčenskosti a budete sa cítiť uvoľnenejšie. Teda ja by som sa určite. Milujem voľné padavé blúzky!


Takéto mladistvé šortky na traky sú ideálne na leto! Ak máte náhodou väčšie bruško, za ktoré sa ale vôbec nemusíte hanbiť ak sa náhodou, tak tieto šortky ho určite zakryjú. Už len Conversky na nohy a šup na celodenné nákupy!


Tieto šaty mi pripomínajú šaty Carrie Bradshaw, ktoré mala oblečené v druhej časti Sex v meste, keď bola s kamarátkami v Abu Dhabí a išla sa sama prejsť na pláž. Len tie jej boli oranžové. Ach, nádherné sú! No nie? V takýchto by sme boli každá ako Carrie.


No a najlepšie na záver - svetloružové šaty! Priznám sa, že keď som ich prvýkrát uvidela, prvé čo ma napadlo bolo, že tieto by boli ideálne na malú a jednoduchú svadbu niekde pri mori. Sú ženské a dievčenské zároveň, no jednoducho dokonalé!

Čo poviete na môj výber? Mne sa veľmi páči, pretože všetko sú to veci, ktoré bežne nosím a úplne vystihujú môj štýl obliekania. Ja mám najradšej, keď veci, ktoré nosím, vyzerajú žensky ale aj dievčensky zároveň. Nikdy som si nepripadala sexy, haha, v ničom, pretože takéto veci nevyhľadávam. Radšej stavím na eleganciu, mladistvosť a kvalitu, pokiaľ ide o veci, ktoré si kupujem. No ale každá sme iná a to je na tom to najkrajšie. Zatiaľ sa majte krásne a pekný zvyšok víkendu priatelia!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.