15 mája, 2014

Outfit Ideas: RIFLOVÁ BUNDA

Ahojte! V prvom rade sa chcem ospravedlniť, že som nepridala za posledný týždeň žiadny príspevok, ale nešiel mi Chrome ani Opera na notebooku a tu sa mi najlepšie robí, takže toť moje vysvetlenie. A aby toho nebolo málo, mala som črevnú chrípku k čomu sa pridala aj bolesť hrdla, ktorá vyvrcholila k nádche a kašľu. Na dnes som si pripravila menší príspevok, v ktorom by som Vám chcela ukázať, ako si obliecť riflovú bundu na 3 rôzne spôsoby alebo teda do troch rôznych outfitov.
Ja som si tú svoju kúpila nedávno a to konkrétne minulý štvrtok, kedy sme boli so Števim na menšie nákupy. Na meniny som dostala nejaké peniaze a keďže po klasickej riflovej bunde (minulý rok som si kúpila bielu) som už dlhšie túžila, zainvestovala som a kúpila som si ju! Fotky ostatných vecí, ktoré som si kúpila na meniny pridám neskôr v inom príspevku, pretože väčšina z nich je z internetu a tak čakám, či vôbec prídu.

Prvý z troch outfitov je #1 Casual Date Time Outfit, čo približne v preklade znamená ležérny outfit, ktorý sa hodí viac menej na denné nosenie, či už do práce (ak nemáte predpísané oblečenie) alebo len tak na nákupy či na prechádzku do parku; a) Top na ramienka alebo aj tielko, môžete kľudne zameniť za tričko s krátkym alebo dlhším rukávom, ktoré bude voľne vykúkať spod rukávov Vašej riflovej bundy; b) Háremové nohavice sú v tomto období veľký hit a ak ste si tie svoje ešte nestihli kúpiť, šup do obchodov, pretože je ich tam teraz plno. A ešte jedna malá pikoška ak môžem, haha, môj Štefan ich volá "prieprdné" nohavice. Asi za ten materiál alebo čo, haha. Sám mi to nejak bližšie nevysvetlil, haha. Ak to zistím od neho, dám Vám vedieť!

Tento typ outfitu by som nazvala #2 Sporty & Work Out Outfit, pretože sa hodí prevažne na bežné nosenie a keď idete napríklad do posilňovne či len tak narýchlo, napríklad do obchodu, haha; a) Mikinu s kapucňou možete zameniť za mikinu bez kapucne alebo dlhší športový top a b) Tepláky na druhej strane zase za legíny; ideálnou obuvou sú bežecké botasky alebo klasické Conversky, čiže plátenky.

Poslednou z troch možností nosenia riflovej bundy je práve takýto romantický alebo #3 Date Night Time Outfit, ktorý je úplne ideálny na letný večer s priateľmi niekde v príjemnom podniku. Je tam elegancia, ale tiež štipka voľnosti práve pridaním spomínanej riflovej bundy; a) Krajkové šaty môžete zameniť za klasické čierne šaty alebo maxi šaty, ktoré sú teraz naozaj veľmi módne a navyše opticky predĺžia postavu a namiesto b) Lodičiek si môžete obuť sandálky alebo balerínky.

Dúfam, že som Vám trochu pomohla a inšpirovala Vás s nosením riflovej bundy, ktorá je v dnešnej dobe, tak ako bola v 80. a 90. rokoch, opäť veľmi trendy. Majte sa pekne a dúfam, že sa mi podarí už dostať do písania príspevkov viac, haha.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.