14 júna, 2014

SUMMER 2014 MUST HAVES | 1. časť

Opäť Vás vítam na mojom blogu! Nepripadá Vám to dnešné počasie akoby sa hralo na to aprílové? Pretože raz svieti slnko a je horúco, potom o chvíľu sa zatiahne a poprchá, neskôr fúka chladnejší vietor. No mňa to vôbec neodrádza od toho, že prichádza leto a s tým aj ďalší príspevok, týkajúci sa tohto ročného obdobia. Chcela by som Vám dnes ukázať, či skôr predstaviť zopár vecí, bez ktorých sa počas leta nezaobídem. Rozhodla som sa, že príspevok rozdelím na tri časti, pretože na jeden príspevok by to bolo príliš veľa informácii, haha a tiež by bol zbytočne dlhý. A teraz je tu prvá časť!
K letu nepochybne patrí zopár zmien v šatníku, oproti ostatným trom ročným obdobiam. A tak aj ja mám zopár svojich obľúbencov v šatníku, bez ktorých sa v lete nie že nezaobídem, ale skôr sa na leto kvôli nim teším. Týmito vecami sú napríklad:Ako prvá sem patrí riflová bunda, bez ktorej si leto už neviem predstaviť. Nosím ju takmer ku všetkému, pretože sa hodí ku väčšine môjho šatníka. Mám ju aj v bielej farbe.

Svetríky sú moja závislosť! Mám ich vo všelijakých farbách, ale na leto najviac obľubujem pastelové farby, ako svetloružová a mentolová, ale tiež tmavomodrú.Kedysi som veľmi neobľubovala šaty, ale teraz, keď som staršia, tak som si ich veľmi obľúbila. Tieto konkrétne sú najnovšie a kúpila som si ich len za 8,40€! Šortky, či už riflové alebo iného materiálu, sú počas leta ideálnou variantou namiesto dlhých nohavíc. Tieto roztrhané som si kúpila nedávno a sú z anglickej stránky Asos. Je tam navyše zadarmo poštovné, takže sa už ani neoplatí nakupovať inak, ako cez internet, haha.No a nakoniec sem patria rôzne tričká či tielka. V poslednej dobe som posadnutá tričkami s bodkovým alebo pásikovým vzorom. Na tielkach zase na druhej strane obľubujem jemnú ženskú krajku. Aké sú Vaše obľúbené?

Toto bola prvá časť príspevku, v ktorej som písala o mojich obľúbených módnych kúskoch na leto. Zabudla som spomenúť, že medzi moju najobľúbenejšiu obuv na leto patria žabky, sandálky a Conversky. Dúfam sa Vám tento príspevok páčil a už teraz sa môžete tešiť na druhú a tretiu časť! Majte sa krásne.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.