SUMMER 2014 MUST HAVES | 2. časť

23. júna 2014

Ahojte! Dnes Vám prinášam ďalšiu časť (konkrétne druhú a prvú si môžete pozrieť tu) z mojich summer must haves! Tá minulá sa týkala módy a všetkého, bez čoho sa môj šatník počas leta nezaobíde. A ten dnešný príspevok bude z oblasti kozmetiky.
Všetko sú to veci, ktoré používam počas leta stále, čiže nie je ich možno veľa, ale naozaj sa bez nich nezaobídem, haha. Aké sú Vaše must haves z kozmetiky počas leta? Možno ma nejako inšpirujete a zistím, že to alebo hento mi ešte chýbalo, haha.


V jednom z dávnejších príspevkoch som písala o tom, že si počas roka veľmi nelakujem nechty, teda lakujem, ale iba priesvitným! Cez leto sa mi nalakované nechty, najmä na nohách, veľmi páčia a tak momentálne sa mi najviac páčia tieto tri laky z mojej zbierky. Z ľavej strany sú to zn. Avon - Creme Brulee & Sheer Love a ten posledný je zn. Miss Sporty - 036. Jemné a pastelové farby, to je moje!


Skoro v každom z mojich beauty príspevkov ju spomínam - moju Naked 2 paletku od Urban Decay. Počas leta ju používam častejšie, než po zvyšok roka, pretože pri opálenej pleti si oči treba trošku viac zvýrazniť.


Patria sem aj bronzové guličky značky Avon, ktoré krásne ukážu na peknej a opálenej pleti počas leta! Zatiaľ som nevyskúšala iné, ale tieto sa mi páčia najmä preto, pretože majú jemný zlatistý odlesk.


Táto lícenky značky Dermacol (odtieň 03) je moja najobľúbenejšia doteraz! Vyskúšala som už rôzne a táto mi zatiaľ najviac vyhovuje, klop klop, haha.


Toto je telový olej v spreji značky Avon, ktorý zvýrazní opálenie, ale čo je pre mňa najväčšie plus, že krásne vonia po vanilke a kokose! Mám takýto istý aj hydratačný krém, ale počas leta, najmä na nohy, preferujem telový olej.


Posledná a veľmi dôležitá vec, najmä počas leta, je antiperspirant! Ja mám tento najradšej kvôli jeho jemnej a sviežej vôni. Je to zn. Nivea - Pearl & Beauty.


Tak a mám za sebou druhý príspevok z troch. Ešte ma čaká napísať jeden, ktorý sa bude týkať bežných vecí, ktoré mám počas leta rada, ako napríklad aká hudba sa mi počas leta najviac páči, aké nápoje či jedlá mám počas leta najradšej atď. Zatiaľ sa majte a pekný týždeň všetkým prajem!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE