Tutorial: CHOCOLATE SMOKEY EYES

18. júna 2014

Včera večer, ako som hľadala inšpirácie na nové príspevky, našla som tento úžasný a podrobný návod, ako si vykúzliť čokoládovo - hnedé dymové líčenie. A keďže chcem inšpirovať nie len seba, ale aj Vás, tak ho tu pre Vás zdieľam.


1. Najprv si nanesieme podkladový očný tieň alebo podkladovú očnú bázu, ktorá predíde tomu, aby sa nám očný tieň nahromadil v strede viečka.
2. Potom si na spodný okraj nalepíme kúsok lepiacej pásky, aby sme mali istotu, že tieň nanesieme rovnomerne na obe oči.


3. Ďalej si nanesieme na viečko čokoládovo - hnedý očný tieň, rovnomerne po celom viečku. Do vonkajšieho horného kútika oka nanesieme intenzívnejšiu vrstvu, aby nám tieň vytvoril tzv. dymový efekt.
4. Pomaly a opatrne odlepíme lepiacu pásku.


5. Následne si očný tieň ešte viacej "rozmažeme" (neviem tie odborné výrazy, haha) väčším štetcom, ktorý sa v angličtine volá "blending brush" a týmto krokom by sa mal tieň zjemniť a mal by si získať prirodzenejší vzhľad.
6. Na spodnú očnú linku si nanesieme úzkym štetcom ten istý očný tieň a jemne ho rozmažeme, čím vytvoríme intenzívnejší dymový efekt.


7. Nakoniec si trochu natočíme mihalnice.
8. A tento dokonalý look dokončíme tým, že si na mihalnice nanesieme trocha špirály. Hotovo!


Na fotkách inak nie som ja, len tak náhodou, ak by ste si mysleli, haha. Myslím, že toto líčenie sa hodí každej žene a je len na Vás, aký odtieň očného tieňu si zvolíte! Mne sa osobne tento tmavohnedý veľmi páči, pretože na očiach najviac obľubujem zemité farby tieňov. Majte sa pekne!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE