17 júna, 2014

What is in my makeup bag? | 2014

Ahojte priatelia! Dnes, ako som brázdila vody internetu, som zistila, že som na blog ešte nepridala príspevok, ktorý sa volá "What´s in my makeup bag?" čiže čo sa nachádza v mojej makeup taštičke. Keďže dnes nie je najlepšie počasie, tak som len zavretá vo vnútri a hľadám si zmysluplné činnosti, do ktorých by som sa pustila. Jednou z nich bol aj tento príspevok, haha. Dúfam, že sa Vám bude páčiť!


DERMACOL Duo Blusher - prvá je farba na líčka, ktorú mám už od začiatku roka. Používam ju minimálne, pretože sa tak často nemaľujem, iba keď idem von. Krásne vonia a jej kombinácia farieb mi vyhovovala najviac zo všetkých. Mám odtieň číslo 3.AVON Glow - tieto bronzové perličky používam iba cez leto, keď má moja pleť pekný opálený vzhľad. Mala som aj studenší odtieň tých perličiek, ale niekam sa mi stratili, haha. Tak teraz používam len tieto a sú odtieň Warm.


Mini zrkadielko - toto milé zrkadielko som dostala ako darček od jednej mojej kamarátky. No povedzte, nie je rozkošné? Celá ja, haha. Milujem takýto vintage štýl!


ESSENCE Metal Glam - farba aj trvácnosť tohto tieňu je úplne dokonalá. Používam ho najmä na zvýraznenie vnútorného kútika oka. Má jemnú staroružovo - zlatú farbu a odtieň sa volá 03 Frosted Apple.


URBAN DECAY Naked 2 - túto paletku som už spomínala mnohokrát a inak to nebude aj dnes, haha. Je moja najobľúbenejšie, pretože som milovníčka jemných, prírodných a zemitých tieňov na očiach.


AVON Solutions Truly Radiant SPF 20 - tento tónovací krém používam v lete namiesto makeupu, pretože sa dokáže skvelo prispôsobiť odtieňu pleti, navyše sa rýchlo vstrebáva a aj krásne vonia. Obsahuje tiež ochranný faktor 20, čo je v lete veľmi dôležité, aby sa predišlo starnutiu pleti.


COSMETICA BOHEMICA - tento balzam je úplne úžasný! Nádherne vonia a dokonca aj výborne chutí, haha. Používam ho vždy, keď mám suché pery. Je ľahký a vôbec ho na perách necítiť. Tiež nie je mastný, čo je veľké plus, pretože inak by som ho nezniesla.


ESSENCE Lipliner - namiesto rúžu používam v posledných dňoch túto ceruzku na ústa. Dlhšie vydrží a aj lepšie a prirodzenejšie vyzerá. Dodá mojim perám jemný staroružový nádych. Mám ju v odtieni Satin Mauve.


ESSENCE XXL Shine - tento lesk som si kúpila len nedávno, pretože ma očaril na prvý pohľad. Má krásnu ružovú farbu, nelepí mi pery, krásne vonia a ako hovorí aj jeho názov, naozaj sa nádherne leskne! Mám ho v odtieni Twinkle Twinkle (rozkošný názov, že?).


No a to je na dnes všetko! Verím, že sa Vám tento príspevok páčil, pretože ja tento typ videí či príspevkov mám veľmi rada. A navyše, veľmi ma začalo baviť fotenie na blog, haha. Zatiaľ sa majte pekne!

S láskou//Monika

1 komentár

  1. Zabudla som spomenúť, že špirálu momentálne nemám žiadnu, pretože mi má prísť zajtra z Avonu Supershock vo farbe Brown/Black. Túto istú som používala aj doteraz! ♥

    Monika (P&C)

    OdpovedaťOdstrániť

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.