Čo obsahuje moja príručná taška? | Leto 2014

18. júla 2014

Pozajtra (v nedeľu) ideme so Števim na dovolenku a tak už dnes (v piatok) premýšľam, čo si so sebou zobrať na cestovanie. Príspevok o tom, čo si so sebou vezmem na hory nájdete tu, ale čo si so sebou vezmem na cestovanie som tam nespomínala. A tak v tomto dnešnom príspevku sa k tomu ešte vrátim a prezradím Vám, čo obsahuje moja príručná taška na cestovanie a možno Vám tak pripomeniem, čo si treba so sebou vziať, ak sa chystáte na cestu, ktorá bude trvať minimálne 3 - 4 hodiny. Okrem týchto vecí tam patria samozrejme aj nejaké hygienické potreby, ako antibakteriálny gél, papierové vreckovky a možno aj niečo sladké na zahryznutie, haha.
1. Mobil - ten mám vždy v menšom vrecku v taške, aby som ho mohla čo najskôr nájsť, ak by som ho v daný moment potrebovala alebo ak by niekto potreboval mňa.
2. Fotoaparát - aj po ceste na dovolenku sa dá spraviť zopár pekných záberov, takže ten musím mať tiež po ruke, aby som mohla zachytiť každý vzácny moment z dovolenky, či už pred alebo po nej.
3. Paletka očných tieňov - ak by bolo treba niečo na mne vylepšiť počas cesty. Samozrejme nie zajazdy, haha. A ak nie na toto, tak aspoň kvôli zrkadielku.
4. Diár/plánovač - kde mám momentálne poznačené, čo nám ešte chýba na dokúpenie.
5. Pitnú vodu - pitný režim je dôležitý!
6. Žuvačky/mentolové cukríky - osobne uprednostňujem mentolové žuvačky alebo cukríky pred liekmi proti nevoľnosti v aute.
7. Slúchadlá/hudba - v aute si rada spievam, čomu sa teší aj Števko, haha. Či sa mýlim Števi? A samozrejme slúchadlá na ušiach mať nebudem, aby sa spolujazdec necítil osamelo a mohli sme sa rozprávať alebo si aj spolu spievať, haha.
8. Slnečné okuliare - aby mi slniečko nerobilo vrásky z mračenia sa, tak si radšej dám slnečné okuliare.
9. Hrebeň - ak by bolo treba sa očesať a upraviť. Mám takú tú skladaciu kefu so zrkadielkom z Avonu, ktorá je celkom praktická, najmä na cestovanie a priestor v taške/kabelke.
10. Žabky - cestovať plánujem v teniskách, ale v aute to nemusí byť vždy najpríjemnejšie, tak si ich prezujem za niečo pohodlnejšie.
11. Krém na ruky - tento nosím v kabelke vždy a všade.
12. Gumičky do vlasov - tie sú na cestovanie fajn, najmä v lete, kedy sa človek potí a môžu sa pod vlasmi na krku vytvoriť nepríjemné červené bodky.

Verím, že som Vám opäť trochu pomohla s týmto príspevkom a budete vedieť, čo si na cestu vziať. Jedlo brať neplánujem, aby mi náhodou nebolo zle a Števko nerád je, keď má niekam šoférovať - plné bruško uspáva, haha. Tak nám držte päste, nech sa tam aj späť šťastlivo dostaneme!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE