31 júla, 2014

Vysoké Tatry deň #3 | Júl 2014

Prepáčte, že dnešný príspevok je až takto neskoro, ale cez deň som nebola doma a z tohto tepla sa mi nechcelo vysedávať pri notebooku, haha. Takže naša mini exkurzia po Vysokých Tatrách pokračuje na Skalnaté pleso!
Počasie nám už od rána neprialo, no i napriek predpovediam sme sa naň vybrali a asi takto nejako to vyzeralo po ceste naň.


Asi vo štvrtine cesty sa rozpršalo, tak sme sa vrátili opäť dole, kde sme sa najedli, teda Števko sa najedol a ja som si dala čerstvo odšťavený mrkvový džús, ktorý som zabudla odfotiť. Kvôli silnému vetru nefungovali asi 2 hodiny lanovky, tak sme tam prečkali, pokým ich opäť spojazdnili.


Takýto krásny výhľad nás privítal chvíľu po výstupe z lanovky!


Týmto odvážlivcom, ktorí sa rozhodli ísť na Lomnický štít, som vôbec nezávidela! Môj strach z výšok mi robil problém už len dýchať v lanovke na Skalnaté pleso, haha. Ale určite mali krásny výhľad a zážitok na celý život!


Tieto kabínky, z ktorých v jednej sme išli hore aj dole aj my, sú určené až pre 15 osôb, ale keďže veľa ľudí sa rozhodlo aj napriek zlému počasiu (zima, vietor a dážď) ísť dole peši, tak sme boli v kabínke sami, čo bolo celkom šťastie, pretože keby je tam s nami ďalších 13 ľudí, tak by sa moja paranoja z pádu kabínky ešte väčšmi znásobila, haha.

Toto bol asi najnáročnejší deň z celej dovolenky kvôli počasiu, ktoré nám vtedy nevyšlo. Ale čo už, v horách sa počasie nedá predpovedať, haha, pretože si aj tak nakoniec spraví po svojom! No idem ja, dobrú noc a pekné sny môj milý čitateľ!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.