11 augusta, 2014

Outfit Ideas: WENDY N.

Ahojte! No čo ak sa Vám vstávalo po víkende a po splne? Ja som včera večer nemohla vôbec zaspať a ešte o pol jednej som hrala na mobile Candy Crush (moja nová závislosť). V tomto príspevku Vám prinášam ďalšie tri outfity, ktoré by Vás mohli inšpirovať a ľahko by ste si ich mohli doma pretvoriť z vecí, ktoré máte v šatníkoch. Na fotkách je opäť jedna z mojich obľúbených blogeriek - Wendy Nguyen.


Ideálny outfit do mesta. Niekedy sa ešte možno bojíme kombinovať vzory a preto by si možno väčšina z nás nedala tieto dva kúsky (vrchný a spodný diel) dokopy už len preto, lebo sú oba pásikavé. Ale vidíte, že sa to dá a o kombinovaní vzorov som písala už dávnejšie. Príspevok si môžete pozrieť tu!


Teraz je obdobie svadieb a takýto outfit by som si ja osobne určite, ako hosť na svadbe, zvolila! Jemné, ženské, so štipkou extravagancie.


Tento outfit by som nazvala také mestské safari alebo mestská džungľa, kvôli kombinácii vzorov a farieb. Ale je to zároveň veľmi jemný outfit. Ja by som možno zvolila iný strih (nie vzor) topánok...

Wendyin blog si môžete pozrieť tu: www.wendyslookbook.com

Ktorý z outfitov sa Vám najviac páčil? Mne asi ten prostredný, keďže ma fascinujú svadby a všetky slávnosti počas leto, kedy sa dá krásne obliecť, haha. Dúfam, že ste do nového týždňa vykročili tou správnou nohou a ak nie, tak sa ho snažte nejak spríjemniť. Napríklad dobrou knižkou...

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.