Výlet do ZOO Bojnice | 6. august 2014

10. augusta 2014

Tento týždeň v stredu sme (ja, sestra, rodičia) sa vybrali na výlet do ZOO v Bojniciach. Priznám sa, že som bola ňou trošku sklamaná, zrejme po prvý krát v živote, pretože odkedy som sa narodila sme sem s rodičmi každé leto chodievali na výlet, ale tento nebol úplne podľa predstáv a očakávaní. Zvieratká vyzerali smutnejšie ako inokedy, čo ma trochu mrzelo, pretože to pre nich musí byť naozaj ťažké, žiť v klietkach a byť každý deň na očiach zvedavcov. Čo narobím, ja to nezmením...


Ešte pred vchodom do zoologickej záhrady sa nachádza takýto remeselnícky dvor, kde ľudia predávajú svoje výrobky. Celkom milé veci tam mali, najmä tie sovič(t)kové vankúše, haha.Takýto zlatí poníci tam boli!


Stánok zo zmrzlinou sa nedal obísť na prázdno - smotanová s kúskami orieškov.


Macko sa nám nechcel ukázať! Ani sa mu nečudujem, aj ja sa nerada fotím, haha.
Tieto surikaty boli asi najzlatšie v celej ZOO, haha. Tie oči a ako stále behali zo strany na stranu. Mala som šťastie, že som stihla aspoň pár fotiek nafotiť!


Fotiek je možno viac než som si myslela, ale v konečnom dôsledku to bol pekný výlet. Na obed sme sa zastavili v Prievidzi v jednej pizzérii, kde som si dala moju tradičnú pizzu. No idem ja ešte do sprchy a potom von, i keď je tak príšerne dusno. Pekný zvyšok nedele priatelia!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE