Vysoké Tatry deň #4 | Júl 2014

1. augusta 2014

Na štvrtý deň to s počasím od rána vyzeralo celkom nádejne, tak sme sa rozhodli, že pôjdeme na Hrebienok a odtiaľ na Studenovodské vodopády. A takto to tam vyzeralo!
Síce sa medzitým ako sme sa zubačkovou lanovkou vyviezli na Hrebienok trochu zatiahla obloha, ale na dážď to už podľa predošlých dní a skúseností nevyzeralo, haha.


Takto to tam vyzeralo, keď sme vystúpili z lanovky. Nič špeciálne, len všade vysoké ceny, haha. Kúpili sme si tam v bufete pitie, ja džús 2dcl za 1,50€ a Števi Coca Colu za 2€. Nuž čo, dopriali sme si, haha, však sme boli na dovolenke.


Potom sme sa vybrali k Studenovodským vodopádom, kde bolo asi milión ľudí, či už cestou tam alebo späť, haha. Zdá sa, že sme si vybrali najlukratívnejší termín na dovolenku v Tatrách.


A keďže sme si nič extra na jedenie tentokrát nenabalili, tak sme si v bufete na Hrebienku kúpili takéto úžasne chrumkavé Panini á´la Caprese!


Dole sme išli peši, keďže sme nemali dosť chodenia, tak sme sa rozhodli pre takúto pešiu túru dole do Starého Smokovca. Kvôli tej fotke zubačky sme na ceste vyčkávali dobrých 10 minút, haha.


Nakoniec sme sa ešte zastavili v našej obľúbenej cukrárni v Starom Smokovci, kde sme si dali výborné domáce tortičky. Ja som si dala jablkový pie a Števko si dal čokoládovo - jahodovú tortu.

Najbližšie dva príspevky sa budú týkať nášho výstupu na Popradské pleso a náš odchod z Tatier a menšiu zastávku na našej milovanej Orave. Po pridaní zvyšných dvoch príspevkov o našej dovolenke vo Vysokých Tatrách sa už naplno začnem venovať realizácii pripravených príspevkov.

P.S. Nefungoval mi poriadne internet, pretože som na určitý čas presťahovaná ku starkej, takže príspevok síce má dátum z prvého augusta, ale oficiálne vychádza až dnes, o tri dni neskôr.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE