Vysoké Tatry & odchod | Júl 2014

7. augusta 2014

Tak a je tu posledný príspevok venovaný našej krásnej dovolenke vo Vysokých Tatrách! Písanie týchto príspevkov mi ju opäť pripomenulo a ako veľmi by som sa tam chcela vrátiť! Žiť by som tam nechcela, pretože kam by sme potom chodili na dovolenku, že? Haha. Tu je zopár fotiek, ktoré som v tento deň nafotila.
Z apartmánu, ktorý bol v Starej Lesnej (kontakt naň Vám môžem poskytnúť cez mail, ktorý nájdete tu) sme sa vysťahovali okolo deviatej ráno, pretože sme mali na pláne sa ešte zastaviť na Dechtároch a v Zuberci na Orave.


Na Dechtároch sme sa pôvodne chceli zastaviť kvôli obedu, ale keďže sme tam boli ešte len okolo desiatej až pol jedenástej, tak sme ešte veľmi hladní neboli.


Pár fotiek z našej zastávky v múzeu oravskej dediny. Keďže sa pomaly začala obloha zaťahovať, nenafotila som toľko fotiek, koľko som chcela. Treba vidieť naživo!


Na obed sme sa zastavili v našej obľúbenej reštaurácii v Zuberci, kde sme si dali obaja slepačí vývar a ako druhý chod som si ja dala kuracie medailónky so syrovou omáčkou (milujem všetko so syrom) a 1/2 ryža a 1/2 opekané zemiaky a Števko si dal myslím bravčové mäso zapečené s oštiepkom a brusnicami a k tomu opekané zemiaky. Ach, až som z týchto všetkých obrázkov úplne vyhladla!

No, čo hovoríte na môj tatranský mini denníček z posledných dní? Dúfam sa Vám páčilo a už jediné, čo by som Vám k tomu všetkému dodala je, že aj naše Slovensko je krásne, nie len pri mori dovolenka je dovolenkou, haha. Čím som staršia, viac ma lákajú dovolenky tohto typu, kde vidím viac ako len more a polonahých ľudí v plavkách, haha. Ak máte nejaké otázky, kľudne sa ma pýtajte dole v komentároch pod príspevkom. Pekný zvyšok dňa!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE