Mojich top 5 filmov + niečo pod zub

22. septembra 2014

Dnes Vám predstavím mojich 5 momentálne najobľúbenejších filmov a zároveň aj tipy na obľúbené maškrty pod zub, ktoré k pozeraniu filmov nepochybne patria. Kde by sme predsa naberali tie nadbytočné kilá, ak nie počas pozerania filmov?! Haha. Všetkých 5 filmov je zo zoznamu tých, ktoré som videla počas tohto roka a páčili sa mi zatiaľ najviac. Tu sú!


1. Prci, prci, prcičky: Stretávka + trailer
Tento film som videla len nedávno, kedy sme si dali so Števim filmový týždeň a pozerali sme všetky časti Prcičiek. Táto časť sa mi najviac páčila najmä preto, že všetci tí kamaráti zostali navždy dobrými kamarátmi, aj napriek času a vzdialenosti, ktoré ich delili.

Niečo pod zub: NACHOS
Kedysi som mala rada čipsy, ale potom som sa ich prejedla a začali mi veľmi chutiť nachos alebo tortilové čipsy, ktoré mám rada so syrovou omáčkou.


2. Nekonečná láska + trailer
Krásny romantický film, typický pre nás ženy, haha, kde sú navyše super piesne. Odporúčam každej jednej z Vás, dámy!

Niečo pod zub: SLADKOSTI
Tie čokoládové sa snažím vynechávať, ale keď už, tak u mňa víťazí Snickers! Aké sladkosti máte vy? Alebo teda, ktorým nikdy neodoláte? U mňa asi ten Snickers alebo višňová Študentská pečať!


3. Dokonalé matky + trailer
Tento film je trošku kontroverzný a zvrátený, ale práve preto sa mi páčil. Niečo magické z neho ide, haha. Keď som ho pozerala, túžila som, aby trval večne.

Niečo pod zub: TOUSTY
Tie priam milujem! Kedysi sme ich so Števim jedávali stále pri pozeraní filmov, teraz už len občas, haha. Niekedy je menej viac!


4. Julie & Julia + trailer
Keď neviete, čo máte variť, pozrite si tento film! Neviem prečo, ale zbožňujem filmy, kde sa varí a je, vtedy nemusím ani jesť a cítim sa plná, haha. Kvôli jedlám pozerávam aj film Jedz, modli sa a miluj. Ale nie celý! Len tú časť, ktorá sa odohráva v Taliansku, haha.

Niečo pod zub: PIZZA
Tak táto talianska pochúťka ma nikdy neomrzí, či už k filmom alebo len tak v reštaurácii, vždy mám na ňu chuť. Najradšej mám salámovú so špenátom, feferónkami a artičokami.


5. Pretty Little Liars + trailer
Síce to nie je film, ale už vyše roka som na tomto seriáli načisto závislá! Vy nie? Podľa mňa sa ani nikdy nedozvieme, kto je A-čko, haha.

Niečo pod zub: ČOKOLÁDOVÉ PUKANCE
 Aj keď neznášam, že ich mávam doslova plné zuby, aj tak im nikdy neodolám. A navyše, pukance sú filmová klasika, haha.

Aký je momentálne Váš najobľúbenejší film a čo radi k nemu maškrtíte?

S láskou//Monika

1 komentár

  1. Ja k filmu jem väčšinou surové rezanca z wifonky :D Alebo pukance :)

    OdpovedaťOdstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE