Izba/pracovňa #2: Inšpirácie...

26. októbra 2014

Ako ste si môžno už stihli všimnúť, môj momentálny svet sa točí takmer iba okolo (budúcej) novej izby. Keď som na internete, tak neustále hľadám nové nápady a inšpirácie, ako si ju prerobiť podľa vysnívaných predstáv. Stále nachádzam rôzne inšpirácie, ktoré by som chcela premeniť aj do svojej izby. Tu Vám prinášam zopár obrázkov, aby ste mali nejakú predstavu o tom, v akom štýle sa budem izbu snažiť zariadiť a do akých farieb zladiť.


Pre novú izbu som sa rozhodla po tom, ako nám (mne a mojej sestre) rodičia rozdelili izby, aby sme mali každá svoje súkromie. A tak teraz, keď bývam v izbe sama, si ju chcem prerobiť podľa seba. Chcem sa v nej cítiť predovšetkým pohodlne a taktiež chcem dbať na to, aby každá vec mala svoje miesto a ľahko som sa vo všetkom vyznala.

PRACOVNÁ ČASŤ
Tu, ako aj vo zvyšku izby, chcem zachovať dievčenskosť a elegantnosť zároveň. Na písacom stolíku chcem mať všetko potrebné - od notebooku a diáru, cez pracovnú lampu a vázu s kvietkami až po pastelky a dekorácie.


ODDYCHOVÁ ČASŤ
Na posteli by som chcela mať nejaké neutrálne obliečky, ale aby posteľ nepôsobila fádne, tak by som to chcela oživiť viacerými vankúšmi, rôznych veľkostí i vzorov či farieb. V izbe mám menšie (biele) kožené kreslo, ku ktorému by som si chcela pod okno dokúpiť menší konferenčný stolík. Naň by som si chcela dať časopisy a opäť vázu s kvietkami.


BEAUTY ČASŤ
Nebudem si kupovať "skutočný" toaletný stolík, ale plánujem si z komody, ktorú už v izbe mám, spraviť niečo v tomto štýle. Chcem aby hlavne obsahoval zrkadlo, ktoré v terajšej izbe nemám a úložné priestory na veci týkajúce sa líčenia, ale tiež šperkovnicu na šperky, pretože nechcem, aby sa mi šperky a bižutéria znehodnotili tým, že budú len tak niekde pohodené.


Toto bolo zopár mojich inšpirácií, ktoré som našla prevažne na mojom obľúbenom Pintereste, haha. Verím, že sa Vám tento príspevok páčil, a ak nie, tak aj tak ďakujem za prečítanie, haha. Pekný zvyšok večera a zajtra príjemný štart do nového týždňa!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE