Izba/pracovňa: Plány & realizácia...

18. októbra 2014

Keď som Vám tu naposledy písala o zmenách v mojej izbe, nemyslela som si, že ich tak skoro bude možné zrealizovať. Čo sa týka akéhokoľvek prerábania, všetko niečo stojí, takže aj ja som si musela z času na čas niečo odložiť tak, aby som si sen o novej izbe, ktorá bude aj zároveň mojou pracovňou (keďže rada tvorím, blogujem, atď.), mohla čo najskôr začať plniť. Tento plán som si vytvorila sama, čo je určite vidno, ale aspoň mám tak prehľad čo chcem v izbe zmeniť.


Izba PRED úpravou:
Nákres izby pred úpravou môžete vidieť na prvom/hornom obrázku. Ako je na ňom vidieť, izba má (pre mňa) zbytočne veľký plac v strede tým, že vlastne všetok nábytok je po stranách. Nábytok je bielej farby, rovnako ako aj kreslo a vešiak na šaty. V izbe prevažujú farby ako sú svetloružová a fialová (steny aj tapeta sú v tiež v týchto farbách). Izba je takto pekná, len tým, že som už staršia, tak by som v nej chcela trochu viac neutrálnych farieb ako sú sivá, strieborná, zlatá, atď.


Izba PO úprave:
Tú môžete vidieť na druhom/spodnom obrázku. Snažila som sa (ten istý) nábytok rozložiť tak, aby som ním trochu vyplnila prázdny (zbytočný) priestor v izbe. Tapeta bude bodkovaná, ako môžete vidieť na obrázku nižšie, ktorej bodky budú sivé, takže aj doplnky chcem ladiť do jemnejších tónov. Samozrejme chcem zanechať strieborné detaily a ako takú dievčenskosť izby.


Ešte si plánujem dokúpiť nejaké doplnky na vyriešenie uschovania drobností, ktoré sa mi na stolíku v izbe povaľujú a nemajú svoje miesta. Dúfam, že už čoskoro bude hotová a budem Vám ju môcť, aspoň prostredníctvom fotiek, tu na blogu ukázať!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE