New In! NYC & Sally Hansen

4. októbra 2014

Ahojte! Ako víkendujete? Dnes Vám prinášam príspevok s fotkami produktov, ktoré som si dnes konečne kúpila. Už v predošlých príspevkoch som spomínala, ako som objavila čaro líčenia a najmä teraz počas jesene a tak som si kúpila paletku tieňov, ktoré sú na toto ročné obdobie ideálne. A je tam aj bordový tieň! Taktiež som si kúpila lak, po akom som dlhšie túžila.


Pôvodne som chcela len bordový tieň na oči a v DM drogérii mi žiaden, nijakej značky, nevyhovoval. Všetky boli buď hnedé alebo fialové. A tak som išla skúsiť do 101 drogérie a tam som objavila (možno ju poznáte) značku NYC, ktorej produkty sú určené na líčenie. Táto paletka, Individual Eyes (č. 943 Smokey Greens), obsahuje 4 očné tiene, 1 podkladovú bázu pod očný tieň, 1 zvýrazňovač očí a mini štetček. Stála 4,99€, čo je podľa mňa úplne prijateľná cena.


Tu je ukážka podkladovej bázy, ktorú neviem či budem používať, pretože som celkom spokojná s tou z Dermacolu. Na pravej strane je zvýrazňovač očí, ktorý vyzerá celkom sľubne, aj na pohľad aj textúrou. Uvidíme, možno nakoniec aj tá báza nesklame, haha!


Po tomto laku som pokukovala už asi týždeň, keďže som hľadala vhodný lak na jeseň. Tento je značky Sally Hansen a odtieň č. 210 Flirt. Má úzky a zároveň plochý štetec, čiže bude jednoduché si ho nanášať. Je dokonalý na toto ročné obdobie a navyše perfektne ladí so spomínanou paletkou očných tieňov. Myslím, že jeseň sa pre mňa môže oficiálne začať až teraz!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE