Christmas Decor Haul | IKEA & Yankee Candle

20. novembra 2014

Zdravím Vás priatelia! Po pár dňoch sa opäť hlásim s novým príspevkom! V nedeľu sme boli v Bratislave (Ikea), tak som si pokúpila okrem potrebného (písací stôl a nočný stolík) aj nejaké drobnosti na Vianoce do izby. Už pred viac než mesiacom ma pochytila táto vianočná nálada a od vtedy ma stále drží, haha. Keďže si prerábam izbu (už je vymaľované aj tapety sú nalepené), tak si tento rok môžem konečne dopriať vianočnú výzdobu izby v mojich obľúbených tradičných vianočných farbách - červená, zlatá, strieborná a biela. Izbu mám neutrálnej farby, niečo medzi svetlosivou a béžovou (biela káva), ale o tom napíšem príspevok, snáď, inokedy, haha.


Ešte presne neviem, do akých farieb si chcem doplnky v izbe ladiť, tak som kúpila tieto červené na Vianoce, aby ladili s vianočnou výzdobou a tieto sivé, ktoré sa hodia k stenám. Ešte by som chcela zopár dekoračných vankúšov, nech posteľ pôsobí útulne, haha. Oboje návlečky VINTER 2014 (červená aj sivá farba) nájdete tu


 Sobíka som v Ikei síce nekúpila, ale teraz sú celkom populárne, takže ich ľahko zoženiete v akomkoľvek obchode s bytovými doplnkami. Tento stál len 5€!


Vianoce si neviem predstaviť bez vôni koláčikov a keďže sa nedá stále piecť, tak som si kúpila sviečky a vonné vosky Yankee Candle, ktoré voňajú rovnako výborne, ako čerstvo upečené vianočné pečivo. Sviečky nájdete tu a tu.


Ako posledné som si kúpila, ešte pred pár týždňami, tieto spreje (laky), s ktorými plánujem v izbe veľké veci (zmeny), haha. Dúfam sa podaria, tak mi držte päste!

Zatiaľ toho nemám na Vianoce ešte veľa, keďže som typ, ktorý robí najprv prieskum (obchody a Pinterest) a až potom kupuje a koná, haha. Veľa ozdôbok na stromček si chcem vyrobiť sama, lebo som našla na mojom obľúbenom Pintereste plno milých a zároveň jednoduchých nápadov na vianočné ozdoby a dekorácie. Tiež si ešte plánujem do izby dokúpiť zopár drobností, ktoré sa netýkajú len Vianoc, takže potom keď bude všetko hotovo, snáď, pridám aj príspevok s konečným výsledkom, haha.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE