Moja GO - TO manikúra | ZIMA 2014

21. novembra 2014

Dnes som dala oficiálne zbohom (tu) bordovým (jesenným) nechtom, čiže aj jeseni! Vonku sa zdá byť na pocit čoraz chladnejšie, takže aj oblečenie pravdepodobne začnem zamieňať už za zimné outfity v tradičných zimno-vianočných farbách ako sú červená a biela so zlatými alebo striebornými doplnkami. Nechty nemôžu zaostávať, preto som zvolila červený lak značky Sally Hansen v odtieni 390 Red Carpet. Doplnila som ho malým akcentom na prsteníku v podobe laku Essence v odtieni 121 Gold Fever, do ktorého som sa zamilovala už minulú zimu. A tu je mini postup ako si vytvoriť rovnaké nechty, presne ako mám ja!


1. Najprv som si dala dve vrstvy laku Sally Hansen (390 Red Carpet), pretože jedna bola úplne nevýrazná. Akurát premýšľam, či nepridám ešte aj tretiu vrstvu, haha, aby bola farba sýtejšia!
2. Ďalej som si na prsteník naniesla jednu vrstvu laku značky Essence (121 Gold Fever) a nechala som nechty uschnúť.
3. Keď boli nechty suché, čo bolo pomerne rýchlo, naniesla som ešte na záver priesvitný lak značky Rimmel, ktorý dodal nechtom pekný lesk.
4. Hotovo! Jednoduché, však?

Svetlo mi v izbe nejako neprialo, ale snáď Vám stačia aj tieto fotky. Nabudúce budem musieť vystihnúť lepšie svetlo, haha. Pekný piatok Vám prajem!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE