07 novembra, 2014

Outfit Ideas: OBĽÚBENÉ TRENDY V MÓDE

Toho, čo sa mi v móde páči, je naozaj veľa. Ale čo na nej úplne zbožňujem, sú tieto 4 trendy, ktoré sú nesmrteľné a pre mňa najpríťažlivejšie, čo sa týka môjho obliekania či šatníka. Ktorý trend v móde sa páči najviac Vám? Prezraďte mi v komentároch pod príspevkom!


Asi polovicu mojich tričiek tvoria tie, ktoré majú na sebe horizontálne pásiky, i keď je pravda, že tento typ pásikov zvykne opticky rozširovať, ale u mňa (klop, klop) tento problém riešiť nemusím, keďže pár kíl navyše by mi neuškodilo. 


Keďže je jeseň, čo znamená chladnejšie počasie, môžem sa vyblázniť s ďalším z mojich obľúbených trendov a tým je vrstvenie. Momentálne sa mi začína páčiť tento typ vrstvenia - košeľa + kratší svetrík na vrch. 


Čím som staršia, tým viac sa mi začína páčiť girly chic štýl. Sukne, blúzky, krajky a čipky, kvety na oblečení, či roztomilé bodky...


Milujem detaily! Niekedy sú také malé, že o nich viem len ja, haha. Napríklad mám takú mini "úchylku", že mi spodné prádlo musí ladiť - vždy! Aj keď ho vidím iba ja, haha.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.