Sweater Weather with ASOS | 2014 Trends

13. novembra 2014

Ahojte! Pracovný týždeň sa nám už pomaly kráti, takže sa nám už dnes ráno myslím vstávalo ľahšie než v pondelok. Včera i dnes sme už konečne začali s prerábaním mojej izby, takže dúfam už do budúceho týždňa bude všetko, čo sa týka maľovania a tapetovania, hotové! V dnešnom príspevku mám pre Vás zopár inšpirácií, ktoré sa týkajú svetrov. Toto počasie je pre ne ideálne, pretože sa v nich cítime pohodlne ako vatičke. Tu sú trendy, ktoré letia v túto sezónu! Najviac inšpirácií som našla na stránke Asos. Je to značka sídliaca v Anglicku a ja ich ponuku oblečenia a doplnkov úplne milujem! Ceny sú celkom prijateľné i kvalita oblečenia je výborná (mám osobné skúsenosti s nákupom na tejto stránke) a poštovné je navyše zdarma!


 Takýto typ svetru sa v mojom šatníku objavil doteraz iba dva krát a aj to som jeden z nich včera (pri vypratovávaní izby) vyhodila, lebo bol už po rokoch nosenia v naozaj zlom stave. Bol značky Zara a možno "napíšem Ježiškovi", nech mi prinesie nový, haha. Ak chcete pekné a kvalitné svetre, určite odporúčam túto značku, pokiaľ nie ste za internetové nakupovanie.


 Osobne som ešte na seba nenašla taký, ktorý by mi sedel. Väčšinou nosím veľkosť XS/34 a aj napriek tomu vyzerám v tomto type svetrov ako utopenec. Obvykle bývajú drahšie, než klasické svetríky/pulóvre, pretože bývajú z pevnejších materiálov.


 Dosť som si všimla, že už aj takéto sú (konečne) u nás v obchodoch. Napríklad F&F má celkom pekný výber a za prijateľné ceny! Nemusíte ich nosiť len tak osamote, vyzerajú pekne keď si pod ne dáte napríklad košeľu s dlhým rukávom.


 U nás jedni z najznámejších svetrov. Akurát som jeden taký darovala svojej sestre, keďže mi opäť nesedel, pretože je to jeden z voľnejších strihov. Už mám ale vyhliadnutý jeden v Mangu, ktorý by mohol sadnúť aj na moju útlu postavu!

Aký strih svetru alebo pulóvru nosíte najradšej Vy?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE