Thanksgiving & more

27. novembra 2014

Ahojky! Čo robíte? Haha. Ja pozerám (a píšem tento príspevok) jednú reláciu, čo býva na YouTube a volá sa The Mom´s View. Celkom milé témy tam bývajú! Ak rozumiete angličtine, tak si to tu môžete pozrieť a určite neoľutujete. Teda ak máte radi ženské témy a rozhovory, haha.


Akurát dnes je v Amerike Deň vďakyvzdania (Thanksgiving) a tak ma to trochu inšpirovalo k tomuto mini príspevku. Za čo ste v živote vďační? (nebojte sa mi to napísať do komentárov) Ja som vďačná najmä za rodinu (tam patria aj naše zvieratká) a zdravie všetkých, na ktorých mi záleží, pretože keď je človek zdravý, všetko ostatné sa dá ľahšie zvládnuť. Vtedy má človek najmä energiu, nie len tú fyzickú, ale hlavne psychickú, ktorá je veľakrát v živote dôležitejšia. No na druhej strane je dôležité byť šťastný! A zdravie a šťastie chodia najčastejšie ruka v ruke. Alebo aspoň by mali! I keď raz mi jedna múdra osôbka povedala, že: "Ľudia na Titanicu boli síce zdraví, ale nemali šťastie!" Tak je len na nás, ako sa k životom, ktoré nám boli dané, postavíme. No buďme najmä vďační za každý prežitý deň a dožité nové ráno!

S láskou//Monika

1 komentár

  1. Zdravie, rodina, mily ludia, dobre jedlo a hudba :) a snazim si to uvedomovat a dakovat za to stale nielen ked mi to chyba

    OdpovedaťOdstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE