Ako nosiť červený rúž (tipy & triky) | Deň #16

17. decembra 2014

Ahojte! Dnes som mala trošku náročnejší deň (skoro vôbec som nebola doma) a keď mi vyšiel trochu voľnejší čas, tak sme s maminou piekli vianočné pečivo (recepty pridám neskôr), potom prišiel Štefan a ozdobovali sme stromček v mojej izbe a počúvali vianočné pesničky. Dokonalá vianočná idyla, čo poviete? Vy už máte ozdobené vianočné stromčeky?


Nedávno som videla na YouTube jedno video, ktoré sa týkalo červeného rúžu a ako ho správne nosiť. Tipy a triky, ako ho správne nosiť predviedla a prezradila jedna známa americká stylistka celebrít - Lindsay Albanese (klikom na jej meno nájdete jej YouTube kanál).

 Prvým tipom je to, ako si správne naniesť červený rúž. Postup je nasledovný: najprv si nanesiete matný korektor na celé pery. Potom si dáme prvú vrstvu rúžu! Môžete aj nemusíte vynechať ceruzku na pery, ale korektor ju vlastne v tomto prípade nahradil.

 Po nanesení prvej vrstvy rúžu, si odtlačíme pery do servítky a potom nanesieme druhú vrstvu toho istého rúžu a pery si znova odtlačíme do servítky. Týmto vlastne navrstvíme rúž, ktorý neskôr dlhšie vydrží na perách. Ideálne sú matné rúže!

 Keď budeme mať na ústach aj druhú vrstvu rúžu, zľahka si pery prepudrujeme jemným kompaktným púdrom, čím zafixujeme rúž. Hotovo!

  Ďalším tipom bolo obliekanie sa k takémuto výraznému rúžu. Najdôležitejšie je, ak sa rozhodneme pre outfit červenej farby (alebo len top červenej farby), aby rúž a odev spolu ladili, čiže aby boli v približne rovnakom odtieni červenej.

 Posledným a azda najzákladnejším tipom, ktorý myslím väčšina z Vás už pozná, je, aby ste k červenému rúžu volili len jemné líčenie - čiže nejakú očnú linku alebo jemné (nie výrazné!) očné tiene a nie príliš ťažký celkový mejkap!

Červený rúž je na vianočné obdobie ideálnou voľbou a ja sa ten svoj chystám kúpiť už nejeden piatok, haha. Nemáte tipy na nejaký, ktorý máte osvedčený a je tiež dobre pigmentovaný?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE