Mikulášsky víkend - SOBOTA | Deň #6

6. decembra 2014

Ahojte! No čo? Našli ste si v čižmičkách niečo? Ja áno (pozri tu), čo znamená, že som cez rok asi poslúchala, haha. Dnešný príspevok bude len taký mini update, čo sa udialo počas minulého týždňa atď. Poviem Vám, že takýto (fyzicky aj časovo) náročný týždeň som už dávno nezažila! Ale tak, stálo to za tú námahu, haha. Pretože teraz môžem pokojne oddychovať!


V pondelok som behala po obchodoch a zháňala veci na včerajšie Cupcakes, v utorok sme boli v rakúskom Kittsee v čokoládovni a v Bratislave v Ikea, v stredu som bola strážiť na celý deň dvojičky, vo štvrtok doobeda som bola ešte dokúpiť potrebné suroviny na piatkové pečenie a poobede som vyrábala marcipánové ozdôbky, no a včera som piekla od rána do nejakej pol piatej poobede a navečer sme išli do kina na Blbý a blbší 2 a potom ešte (tradične) na pizzu. Včera som si dala dokonca asi po 3857 rokoch inú pizzu ako si zvyknem (moja obľúbená je salámová so špenátom, zelenými feferónkami a artičokami). Ale, bohužiaľ, vôbec mi nechutila. Moja klasika je jednoducho nenahraditeľná! Akú pizzu máte radi Vy? A inak dnes len tak vegetím, ešte som si upratovala veci do skríň a dúfam, že už budúci týždeň si budem môcť izbu vyzdobiť vianočnými doplnkami! Vy ste si už doma vyzdobili na vianočno?

Pekný, i keď upršaný, zvyšok dňa Vám prajem! Inak, tam kde bývate, už nasnežilo? Napíšte mi do komentárov, nech Vám môžem v tichosti závidieť, haha.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE