My Christmas Room In Details | Deň #19

20. decembra 2014

Ahojte! Konečne tu máme piatok! Pravda? Haha. Tých pár predchádzajúcich dní bolo naozaj náročných, ale hádam to všetko stálo za to úsilie, ktoré som do nich vložila. Uvidíme! Aké máte plány na dnešný večer? My sa dnes večer chystáme na slávnostnú večeru do jednej našej obľúbenej reštaurácie, kde chceme dodatočne osláviť ocinove narodeniny, ktoré mal v stredu. Takže sa trošku ponáhľam, ale snáď bude obsah tohto príspevku stáť za to!


V dnešnom príspevku mám pre Vás zopár obrázkov/fotiek mojej vianočne-zariadenej izby! Myslím, že každá izba či dom je najkrajší práve vtedy, keď je v ňom vianočná výzdoba a svieti vianočný stromček. Takže tu sú detaily mojej vianočnej výzdoby v izbe!


Posteľné obliečky a pletená deka sú značky IKEA (tu a tu), červenú plachtu mám z obchodu KIK a návliečky na vankúše mi šila mamina. Bodky a kárované vzory sú moje najobľúbenejšie a to nie len počas vianočného a zimného obdobia!


Vedľa posteli mám malý nočný stolík (tento), na ktorom mám poukladané na malom drevenom podnose kahance, opäť z obchodu KIK a aromalampu, v ktorej rozvoniava vosk značky Yankee Candle (Candy Cane Lane).


Mobil mi zdobí tapeta, ktorú som našla na internete a mám ju aj v rámiku na poličke - presne ten istý (vianočný) obrázok. Myslím, že tento konkrétne som už dávala aj sem na blog.


Vždy som túžila mať poličku, ktorá by bola počas každého ročného obdobia inak zariadená. A tak teraz, počas zimného obdobia a Vianoc, som si ju vyzdobila kahančekmi (priesvitné sú naplnené umelým snehom), obrázkami, ktoré som si vytlačila a vyrobila, sobíkom a lampášikom značky IKEA. Škoda, že sú fotky trošku horšej kvality, ale azda to nie je až taký problém!


Parapetu mám vyzdobenú takouto (umelou) girlandou so svetielkami a s rôznymi ozdôbkami, ktoré som doma mala. Keď je večer tma, vyzerá ako z rozprávky!


Pri bielom koženom kresle, ktoré mám v jednom z rohov izby, mám takýto košík so šiškami (vlastnoručne nazbierané u nás v parku) a lampášik - opäť značky IKEA.


Na písacom stole toho zatiaľ viac nemám, iba stolovú lampu, ktorú krásne dopĺňajú tieto dva svietniky. Ten vpravo je z IKEA a to krídlo vľavo je darček od starej mamy.


No a nakoniec môj vianočný stromček, ktorý vyzerá v skutočnosti tisíckrát krajšie, ale sa bohužiaľ nedal dobre odfotiť. Pod ním mám "akože" darčeky a kožušinku.

Dúfam, že sa Vám moja vianočná výzdoba páčila, pretože ja ju úplne zbožňujem, haha. V mojej izbe, ktorá je vlastne podkrovná, sa veľa zázrakov so zariaďovaním robiť nedá, ale tak robím, čo môžem. Pekný zvyšok dňa a užite si dnešný (piatkový) večer!

S láskou//Monika

1 komentár

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE