New In! Beauty & Skin Care Stuff | Deň #20

21. decembra 2014

Len prednedávnom som objavila čaro líčenia a dnes mám pre Vás príspevok, ktorý obsahuje produkty, ktoré by som si kedysi nebola myslela, že si ich niekedy kúpim. Po niektorých z nich som už dlhšie pokukovala a tak som sa nakoniec rozhodla, že si ich tiež zadovážim a vyskúšam, či sú naozaj také skvelé, ako sa o nich všade píše. Verím, že ma nesklamú!


Po rúži od Rimmel od Kate Moss som túžila už minimálne rok! Robila som si všade (na YouTube a blogoch) mini prieskum, či je dostatočne kvalitný. Zatiaľ som ho nemala možnosť nikam mať, pretože ho mám doma necelý týždeň, ale len tak doma som si ho vyskúšala a je naozaj dokonalý! Má úžasné krytie aj pigmentáciu. Vybrala som si tento od Rimmel by Kate Moss v matnej verzii v odtieni číslo 01. Cenu presnú si nepamätám, ale určite nestál viac než 5€.


K výraznému rúžu patrí neodmysliteľne aj kontúrovacia ceruzka! Veľmi som nevymýšľala a kúpila som si túto, v odtieni 021 Red Dynamite, ktorá je tiež značky Rimmel. Mám ju tiež zo 101 Drogérie a stála približne rovnako, ako aj rúž. Mimochodom, ak neviete, ako si správne namaľovať červený rúž a ako ho zladiť s oblečením, prečítajte si tento príspevok (ak ste nestihli), ktorý som sem pridala iba pred pár dňami!


Takmer v každom čísle (katalógu) Avon-u si kupujem lesk. Ich lesky sú (podľa mňa) najlepšie čo sa týka pomeru ceny a kvality. Tento má peknú koralovú farbu s jemnými zlatými trblietkami. Mám ho v odtieni Palm Beach Pink a stál myslím 3,90€.


Vedeli ste, že vo svete túto Sensibio H2O pleťovú vodu od Bioderma nazývajú aj "Svätý grál"? Haha. Už som aj ja zistila, že prečo! Je k pleti úplne jemná a vôbec ju nedráždi. A to moja pleť patrí k tým citlivejším. Zatiaľ som si ju kúpila len v menšej fľaštičke (na vyskúšanie), ktorá stála v lekárni iba 3,50€. Používam ju najmä na odličovanie alebo keď sa mi nechce pred spaním použiť peeling, haha. Myslím, že táto vzácna vodička stojí za to vyskúšanie!

No a to bol dnešný príspevok! Azda Vám nejako pomohol, ak aj Vy ešte váhate nad kúpou niektorého z týchto produktov. Dnes ideme so Števim do kina na Hobita, takže sa utekám pomaly chystať, aby sme to stihli. Majte sa pekne!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE