The Best Of 2014 | BEAUTY & MAKEUP

29. decembra 2014

Takže môžem Vám slávnostne oznámiť, že už aj u nás včera i dnes snežilo! Včera sme boli na menšom výlete na blízkej zrúcanine hradu, so Števim a mojimi rodičmi, kde nás takmer odfúklo, ale ten výhľad na zasneženú krajinu stál za to! Mám aj zopár fotiek, ktoré pridám asi až po Novom roku, nech si zarchivujem tento vzácny deň, haha. Vy ste ako trávili víkend?


V tomto príspevku, keďže koniec roka je už za rohom, Vám predstavím moje najobľúbenejšie a najpoužívanejšie beauty produkty, ktoré som počas tohto roka najviac používala. A bola som s nimi všetkými nadmieru spokojná! Haha. Tu teda sú!

CATRICE Made to STAY (vnútorná očná linka):
Pri mojom minimálnom líčení je táto očná linka, do vnútornej časti oka, úplnou nevyhnutnosťou! Najmä ráno, keď niekam idem, tak oči nepôsobia s ňou tak unavene. Do budúceho roka premýšľam, že by som si kúpila podobnú, ale značky Rimmel, keďže má lepšiu pigmentáciu.

AVON Super Shock (riasenka):
Táto riasenka je asi najlepšie, akú som kedy vyskúšala! Je pravda, že som ich zatiaľ až toľko neskúsila, ale momentálne ani necítim potrebu ju meniť, haha. Mám ju v hnedej farbe, keďže sa cítim s ňou sebaistejšie - nepôsobí tak ostro ako čierna.

Urban Decay NAKED 2 (paletka očných tieňov):
Táto je a aj vždy bola, odkedy ju mám, mojou najobľúbenejšou. Je síce drahšia (moju som vyhrala), no ak chcete podobné očné tiene, kvalitou i farbou, skúste tie značky Avon. Mám aj také a sú skvelé! Hlavne neporovnateľne lacnejšie, haha.

DERMACOL Studio Barandov (korektor/mejkap):
Tento vysokokrycí mejkap používam iba ako korektor, ale je podľa mňa skvelý, čo sa týka pomeru kvality a ceny (aj krytia). A navyše vydrží dlho - z toho môjho nejak neubúda, haha.

EOS Blueberry (balzam na pery):
Tento dostala pôvodne sestra od kamarátky na narodeniny, ale keďže ona má radšej lesky na pery, tak mi ho posunula. Krásne vonia a výborne chutí, haha. Pery navyše zanecháva dlho hydratované (pokiaľ si ho z nich nezlížete) a nefarbí, čo je pre mňa veľké plus! Niektoré balzamy, čo som mala možnosť vyskúšať, robia pery bledé, že som s nimi vyzerala ako mŕtvolka.

DERMACOL Bronzer (farba na líčka):
Či už tento bronzer (odtieň č.4) alebo farbu na líčka (odtieň č.3) - vždy som bola s nimi spokojná! Sú jemné a vydržia naozaj dlho. Teda ak máte dobrý podkladový mejkap alebo bázu!

Aký je Váš najobľúbenejší produkt za tento rok?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE