What I Ate Today | Deň #21

21. decembra 2014

Možno ste už počuli o príspevkoch typu "čo som jedla počas dňa" atď. Tak aj dnešný príspevok by som chcela spraviť v tomto štýle, aj napriek tomu, že dnes som toho až tak veľa nezjedla, lebo sa snažím krotiť pred vianočným obžerstvom, haha. Tu sú jedlá môjho dňa!


RAŇAJKY (o 10:00 hod.)
Na raňajky mávam vždy ovsenú kašu a dnes tomu nebolo inak. Kupujem si jemné ovsené vločky (presnú značku neviem), ktoré neobsahujú ostré šupky. Väčšinou si do kaši dávam mrazené ovocie (napríklad maliny/čučoriedky), ale tentokrát som si dala banán. Pred jedlom vždy vypijem pohár vody a po jedle sa snažím nepiť, iba ak zelený čaj.


OBED (o 12:15 hod.)
Keďže s maminou nejeme mäso (ja iba salámovú pizzu), tak nám varí bezmäsité jedlá a ostatným jedlá s mäsom. Dnes sme mali Tofu na smotane s Kari korením a k tomu ryžu. Bolo to báječné! Ak by ste chceli recept, kľudne mi oň napíšte sem pod príspevok.


VEČERA (o 16:45 hod.)
Obvykle takýto typ večere nemávam, ale dnes mi nejak nechutí jesť. Neodolala som však našim vianočným koláčikom a tak som si ich dala s kávou bez kofeínu od Tchibo Cafissimo. Nie som veľký milovník kávy, ale odkedy máme tento kávovar, tak si občas doprajem aj tú, haha.

Počas dňa som sa snažila tiež vypiť aspoň 1 liter vody (horko-ťažko), pretože viac mi nechutilo. Tiež som vypila dva zelené čaje bez akýchkoľvek prídavkov.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE