What I got for Christmas 2014

27. decembra 2014

Konečne som sa dostala opäť k blogu! Haha. Už mi to aj chýbalo po každodennom písaní príspevkov počas Blogmasu! Vianoce prešli ako voda, no priniesli mi do šatníka, či vlastne do izby celkovo, zopár nových drobností, o ktoré sa chcem s Vami podeliť. Tu sú (takmer) všetky darčeky, ktoré som si našla tento rok pod stromčekom!


Aby som nezabudla, čo ste si pod stromčekom našli tento rok Vy? A čo Vás naopak potešilo zo všetkého najviac? Napíšte mi do komentárov pod príspevkom!


Väčšinu z darčekov, ktoré tu spomeniem, som dostala doma. Čiže aj túto voňavku! Je z Avonu a volá sa "Perceive". Priznám sa, že sme ju s maminou objednali najmä kvôli tomu rozkošnému flakónu, pretože vôňu sme nepoznali. A ani nás nejak neohúrila, haha. Čiže ju budem mať len na ozdobu. Mimochodom, moja najobľúbenejšia vôňa z Avonu je Summer White!


Ďalej som dostala tieto tri laky, ktoré som chcela už veľmi dlho. Odkedy som si začala intenzívnejšie lakovať nechty (kedysi len priesvitným), tak sa moja zbierka lakov strojnásobila!


Tento perleťovo-zelený je z nich asi najkrajší a volá sa "Envy". Je ako stvorený na zimno-vianočné obdobie. Čo naň hovoríte? Páči sa vám? Či máte najradšej počas Vianoce červený?


Tento sa volá "Marine Blue" a neviem bližšie definovať jeho odtieň, ale však je azda dostatočne vidieť, haha. Sledujte moju Facebook stránku alebo Instagram, kde určite postnem fotku, keď si s nim nalakujem niekedy nechty!


No a do tretice je to lak, ktorý sa volá "Neutral Grey", ktorý je trošku inej farby, ako som očakávala, že bude. No i tak sa mi veľmi páči! Všetky sú opäť značky Avon.


No a k lakom na nechty som dostala aj túto sadu ozdôbok na nechty. Super, však? Budem môcť aspoň trošku experimentovať, haha.


Jedni zo šperkov, ktoré som dostala, boli od môjho Števka. No nie sú krásne?! Šperk nikdy nič nepokazí - najmä keď je určený ako darček, haha.


Tieto prekrásne šperky som dostala od maminy! No nie sú nádherné? Budem ako "princezná", haha, teda aspoň sa s nimi tak budem cítiť, haha.


Tieto krásne sošky som si našla tiež doma pod stromčekom. Ideálne zapadajú k mojej vianočnej výzdobe v izbe! Mimochodom, veľa vecí, ktoré mám v izbe, som si kúpila k Vianociam, takže vlastne moja nová izba bola hlavným darčekom na Vianoce.


Od Števka som dostala aj túto košeľu, po ktorej som túžila už dlho! Počas Vianoc a celkovo počas zimy, sú košele mojím najobľúbenejším kúskom oblečenia!


Ku košeli od Števiho som si kúpila (pre seba na Vianoce) tieto náušnice. Ako je možno vidieť, počas Vianoc je mojou vedúcou farbou v šatníku červená, haha! A to som neodfotila ešte červenú sukňu, červené nohavice, červené pančuchy a červenú flísovú bundu, ktoré som tiež dostala na Vianoce od zvyšnej rodiny, haha. Toto bola taká mini ukážka všetkého, čo ma na Vianoce (z materiálneho hľadiska) potešilo najviac!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE