Ako mať ráno bez stresu? | Rady & tipy

31. januára 2015

Ahojte! Ako zatiaľ víkendujete? Počula som, že v pondelok majú školopovinní polročné prázdniny. Ticho závidím, haha. Ale tú školu nie! Akurát som minule nad tým premýšľala, že medzi školou a prácou je jediný príjemný rozdiel a tým je, že keď prídete domov z práce, už sa nemusíte učiť alebo si robiť domáce úlohy, haha. Čo máte radšej Vy? Školu či prácu?


Hovorí sa, že podľa toho aké máte ráno sa odzrkadlí Váš celý deň. Niečo na tom pravdy bude, pretože odkedy som začala chodiť do práce, tak sú moje rána o niečo iné. A o tom, aby boli bez stresu a zhonu, sa dočítate v tomto príspevku!


 Moje raňajky sa obvykle skladajú len z niečoho malého, ale vždy sa ich snažím nevynechávať! Momentálne som posadnutá jahodovými Donutmi, ktoré striedam s ovsenou kašou a namiesto kávy, ako väčšina ľudí, pijem zelený čaj s príchuťou jahodových Cupcakes! Nedávno som niekde čítala, že keď máte na raňajky niečo sladké, tak budete mať počas dňa lepšiu náladu. Či je to pravda, to neviem, pretože sú aj iné faktory, ktoré ovplyvňujú počas dňa moju náladu, haha. Aký typ raňajok obľubujete Vy, moji milí?


 Počas raňajok si väčšinou listujem nejaký módny časopis alebo hľadám inšpirácie na mojom obľúbenom Pintereste. Odkedy som si jeho aplikáciu stiahla do mobilu, na Facebook takmer nechodím, haha. A stále hľadám nejaké nápady, či už na obliekanie, účesy alebo donekonečna inšpirácie do mojej izby.


 Keďže mám rada diáre a plánovače, vždy mám jeden so sebou, kde si značím všetky svoje nápady, či už na príspevky alebo najnovšie sú to recepty na Cupcakes a k nim nákupné zoznamy surovín. Mimochodom, zajtra sa môžete tešiť na ďalší recept na Cupcakes. Ešte dnes sa chystám piecť, takže sa mi dúfam podaria, pretože budú pre maminu k narodeninám!

"NEMUSÍŠ BYŤ NAJLEPŠÍ, STAČÍ AK BUDEŠ SO SEBOU SPOKOJNÝ!"

 Je dôležité začať deň s pozitívnymi myšlienkami! "Nemusíš byť najlepší, stačí ak budeš so sebou spokojný", toto motto som vymyslela niekedy minulý týždeň a myslím si, že je to úplná pravda. Dôležitý je Váš dobrý pocit a ak ho máte, budú s Vami spokojní aj ostatní.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE