Monthly favourites | January 2015

29. januára 2015

Do tohtoročných sériových príspevkov bude patriť aj tento - prvý v sérii a tým budú moje "Monthly favourites" (obľúbené veci/atď. počas mesiaca). Keďže koniec tohto mesiaca je už za rohom, rozhodla som sa pridať príspevok už teraz. Dnešný príspevok sa bude konkrétne týkať kozmetiky, ktorej síce nie je veľa, ale určite stojí za vyskúšanie. Príjemné čítanie!


Každoročne počas zimy býva moja pokožka veľmi suchá. A tak som sa rozhodla si kúpiť tento krém Dove Silky Shimmer, ktorý má jemné trblietky a krásnu vôňu (ako všetky Dove produkty), ktoré ma motivujú ho používať na každodennej báze. Už dávnejšie som ho videla vo videu jednej YouTuberky (približne v lete), ale nie u nás v obchodoch. A tak keď už konečne dorazil aj sem - neodolala som mu a hneď som si ho kúpila. Moja suchá pokožka bola dostatočným dôvodom k jeho kúpe, haha. A navyše je prístupný aj čo sa týka ceny!


Keďže som do značky Dove priam zbláznená, neodolala som ani tomuto sprchovému gélu, ktorý sa volá podobne, ako krém vyššie - Dove Silk Glow, pretože obsahuje tiež jemné trblietky. Nebojte sa, nebudete ako disko gule, keď ich oba použijete za sebou, haha. Tie trblietky sú tak jemné, že ich vidno len vo svetle a ozaj len jemnučko!


V tých mesiacoch mi najviac (klop, klop na čelo) najviac opäť vyhovuje tento peeling značky Neutrogena Visibly Clear. Už som ho používala (nie konkrétne toto balenie) možno pred rokom - dva dozadu, no vtedy som ho po pár použitiach prestala používať, pretože sa mi z neho robili na tvári také mini červené fliačiky. Teraz som s ním zatiaľ už dosť dlho spokojná a toto balenie je už tretie za sebou, takže celkom úspech. Má krásnu grepovú vôňu, čiže keď ho použijem ráno, vždy ma jeho príjemná vôňa preberie.


No a na záver je to moja obľúbená pleťová maska značky AVON Planet Spa, ktorá obsahuje výťažky afrického Shea masla a extrakt zo zázvoru. O jej dokonalej vôni písať nebudem, ale spomeniem, prečo ju mám vlastne rada. Pleť mám v týchto mesiacoh pomerne suchú a táto maska ju dokonalo hydratuje bez toho, aby mi ju dráždila alebo premastnila.


Highlight of the month:
Bude to pravdepodobne celkom úspešný prvý mesiac v (novej) práci, za ktorú som vďačná ako blcha, že ju mám. Dúfam mi tento pocit vydrží aj naďalej, haha.

Dúfam, že sa Vám takýto typ príspevku páčil, pretože od teraz sa ich budem snažiť prispievať každý mesiac jeden. A mimochodom, aké sú Vaše "monthly favourites"? Povedzte mi o nich v komentároch dole pod príspevkom. Pekný zvyšok večera!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE