New In! AVON

24. januára 2015

Konečne som sa sem opäť dostala! Nemyslela som si, že popri práci bude blogovanie až tak zložité stíhať. Aspoň cez víkend mám naň čas! Najmä ak ide o príspevky, ktoré sú mnou fotené, keďže cez týždeň keď prídem domov z práce, je vonku už tma. Takže si cez týždeň spisujem príspevky, aké by som chcela počas víkendu alebo na budúci týždeň pridať a najmä tie, na ktoré potrebujem svetlo pri fotení. A tak si všetky fotky fotím v sobotu alebo v nedeľu, aby som ich mala pripravené na ďalší týždeň. Dnes mám pre Vás ďalší príspevok zo série New In! a sú to konkrétne tri veci, ktoré som si objednala z Avonu a minulý týždeň mi prišli.


Už dlho som nad týmto argánovým olejom z Avonu premýšľala, no až teraz som sa ho rozhodla si konečne kúpiť. Nanáša sa na mokré vlasy a je nezmývateľný. Naozaj krásne vonia a vlasy sú po ňom krásne lesklé. Určite odporúčam! Banujem, že som si ho nekúpila už skôr!Dokonalosť! Inak túto voňavku, ktorá sa mimochodom volá Little Gold Dress, neviem opísať. Už dlho som hľadala tú správnu vôňu, ktorá by mi dodala ten (tu) spomínaný pocit zdravého sebavedomia a sebaistoty. A konečne som ju našla! Jej vôňa mi pripomína spojitosť vôní od Calvina Kleina - IN2U a Obsession Night (ak poznáte ich vône), ktoré sú krásne jemné, ženské i dievčenské zároveň.


Vôňu Summer White si s maminou kupujeme už niekoľko rokov stále dokola, pretože sa nám obom veľmi páči! Vždy keď ju mám na sebe, spomeniem si na Vianoce, kedy sme si ju prvý krát kúpili - nádherné spomienky. Je jednoducho úžasná a jej vôňa svieža a čistá!

Poznáte tieto produkty z Avonu? Ak máte s nimi skúsenosti, čo na ne hovoríte? Avon je jednou z mojich top značiek čo sa týka kozmetiky, či už vlasovej, beauty alebo tak celkovo. Ceny sú celkom prístupné a občas si treba spraviť radosť aspoň jednou maličkosťou odtiaľ. Teraz, moji milí, idem piecť na zajtra Cupcakes, pretože ideme poobede na návštevu. Tak sa majte pekne a zajtra sa (dúfam) môžete tešiť na ďalší príspevok s receptom na Cupcakes!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE