YANKEE CANDLE | Icicles & Candy Cane Lane

10. januára 2015

Ahojte! Po pár dňovej pauze sa Vám opäť ozývam s novým príspevkom! V práci som mala viacej roboty, keďže som sa všetko učila (čo a ako robiť atď.), tak som potom už bývala po príchode domov vyčerpaná ako kôň! Je to celkom fajn práca (klop, klop na čelo), ale tým, že cez deň stretnem milión ľudí, tak mi to asi odoberá energiu, haha. Ale inak je tam všetko v pohode. Najmä povahy ľudí sú tam super! No, ale teraz sa vráťme k podstate príspevku. Nedávno som vyhrala giveaway na blogu FromLenka a sú to moje milované Yankee Candle sviečky!


Sama si väčšinou kupujem iba vosky od Yankee Candle, ale keď si kúpim sviečku, tak mi ju vždy je ľúto zapáliť a tak ich mám len tak vystavené v izbe. Podľa mňa sú krásne aj ako dekorácia! A navyše rozvoňajú celý dom aj keď sú iba otvorené a nezapálené. Tieto sviečky milujem najmä kvôli ich špecifickým vôňam, ktoré nie sú príliš silné a podľa mňa a mojich skúseností nemajú žiadnu konkurenciu. Teda aspoň na Slovensku nie!


Svetlomodrá sviečka sa volá Icicles, čo znamená v preklade cencúle. Na internete som sa dočítala, že jej vôňa sa skladá z vône borovice a nádychu pikantnej škorice. V každom prípade je svieža, čo sa mi na nej páči najviac! 


Červená sviečka vpravo sa volá Candy Cane Lane a patrí medzi moje najobľúbenejšie od Yankee Candle. Jej vôňa sa skladá zo sladkého pepermintu, cukru a vanilky. Dokonalá kombinácia počas Vianoc!


Ako môžete vidieť, sviečky sa páčia aj nášmu škrečkovi, ktorý sa volá Pán Škrietok. Už včera, keď som mu ich ukázala, tešil sa ako ako blcha. Teda aspoň to tak vyzeralo, že sa teší! Haha. Touto cestou sa chcem poďakovať skvelej blogerke Lenke za výhru a určite Vám odporúčam navštíviť jej blog, kde sa dozviete o Yankee Candle sviečkach omnoho viac.

Lenkin blog si môžete pozrieť tu: www.fromlenka.blogspot.sk

Zatiaľ Vám prajem pekný zvyšok soboty! Ja ešte utekám ozdobiť Cupcakes, ktoré som dnes piekla na Števiho zajtrajšiu narodeninovú oslavu. Dúfam, že sa mi podaria, pretože neskôr chcem pridať aj ich recepty. Snáď to zajtra stihnem!

S láskou//Monika

2 komentáre

  1. These are some candles I'll keep in mind next time I do candle shopping!

    xo Rida
    www.mysimplyperfect.blogpsot.com

    OdpovedaťOdstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE