Čo by ma potešilo? | Valentínske darčeky

12. februára 2015

Ahojte! Už tu máme konečne stred pracovné týždňa, čo znamená, že sa nám blíži valentínsky víkend! A že budem večer pozerať novú časť Pretty Little Liars, haha. Pozerávate to? Ja v angličtine každý týždeň novú časť čo býva. No, ale späť k tomu valentínskemu víkendu! Chystáte pre svoju polovičku niečo špeciálne? My si so Števim na Valentína nezvykneme dávať darčeky, takže tento zoznam nižšie je len také moje zbožné prianie, haha. Ale tento rok sa chystáme na zábavu, ktorá vyšla akurát na tento špeciálny deň, takže budeme Valentína tráviť tam. A možno v piatok už alebo v nedeľu pôjdeme na pizzu. Uvidíme! Čo plánujete Vy?


Tento zoznam nie je ani tak pre mňa, ale tiež sú to tipy pre pánov, čo by mohlo ich dámy potešiť. Čo z tohto zoznamu sa Vám páči, dámy? Prípadne môžete nenápadne tento zoznam podsunúť aj Vašim drahým mužíkom, aby netápali v sobotu ráno v poloprázdnom kvetinárstve, haha.

1. Voňavka - tá myslím poteší každú ženu! A nikdy ich nie je dosť, haha. Ja sa veľmi nezvyknem maľovať, ale na voňavku nikdy nezabúdam. Ako niektoré ženy nedokážu odísť z domu bez mejkapu - ja nedokážem odísť bez voňavky.
2. Vonné sviečky - konkrétne táto sviečka, čo môžete vidieť v koláži, tak po tej túžim. Je trošku drahšia (30€), ale tá nádobka môže po vyhorení sviečky zostať ako pekná dekorácia alebo napríklad aj ako šperkovnica.
3. Dekorácie do domu - kedže si už nejaký ten piatok plánujem dať dole vianočnú výzdobu (áno, ešte mám vianočnú výzdobu a nehanbím sa za to), tak by sa mi hodili nejaké nové doplnky, pretože som si menila dizajn izby ešte koncom minulého roka.
4. Kvety - nemusí to byť vyčačkaná kytica, stačilo by pár kvietkov do vázičky.
5. Šperky - ten nás ženy poteší vždy! Teda pokiaľ sa chlap trafí do vkusu, haha.
6. Hodinky - už dávno túžim po kvalitných hodinkách, pretože každé, ktoré som doteraz mala, sa mi pokazili. Konkrétne tieto na obrázku sa mi veľmi páčia - sú mimochodom zn. Marc Jacobs.
7. Romantická večera - tak tá by ma potešila najviac, haha! I keď na mne veľmi nevidno, že by som jedlo obľubovala - práve naopak! Jedlo úplne zbožňujem, haha.
8. Lodičky - už dlhšie zháňam pekné čierne lodičky, no zatiaľ som nemala to šťastie ich nájsť. A keď som aj našla, už nemali moju veľkosť.
9. Termo pohár - do práce si nosím termosku, ale takýto pohárik by mi prišiel vhod, keďže je ľahší a ľahšie sa aj prenáša. Nemusela by som kvôli nemu nosiť väčšiu tašku, haha.
10. Rúž - akosi som prepadla tomuto trendu, nosiť rúže na špeciálne príležitosti, takže nový do zbierky sa hodí vždy!
11. Hunter gumáky - po nich túžim už nejaký ten rôčik a videla som, že sú dokonca aj teraz po sezóne v akcii. Tak snáď, haha...
12. Listová kabelka - už som zunovala crossbody kabelky a veľmi by sa mi páčila konkrétne taká, ako som dala do koláže. Je značky GiGi a je možné si priplatiť pár Eur naviac a budete mať na nej vlastné iniciálky. Super a jedinečný nápad, že?
13. Paletka očných tieňov - nejako sa neviem dopracovať k novej. Stále používam len tú Naked2 od Urban Decay. Snáď Valentín bude príležitosť si zadovážiť novú?!
14. Kvalitné pero - milujem písanie perom, haha, sranda, že? Radšej si všetko zapisujem do notesov ako do mobilu alebo notebooku, takže pier nie je nikdy dosť.

Mimochodom, chystá sa niekto z Vás zajtra na premiéru "Päťdesiat odtieňov sivej"? My ideme spolu so Števim, takže ho to bude dúfam baviť, haha. Keďže je to viac menej ženská záležitosť/film. Majte sa a pekný zvyšok večera, moji milí!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE