21 februára, 2015

My Birthday Haul | 2015

Ahojte! Akosi som sa tento týždeň opäť nevedela dostať k blogu. Keby vidíte zoznam príspevkov, ktoré mám pripravené na písanie, tak by ste si pomysleli "Bože, tá je ale lenivá". Ale nie je to úplne tak, haha. Tento týždeň na mňa doľahla (pred) jarná únava a tak som každý deň po práci bola rada, že som konečne doma a môžem si trochu oddýchnuť. Nie že by to bolo v práci zložité, haha, len jednoducho sa mi naozaj do ničoho nechcelo púšťať. Navyše s písaním príspevkov je to u mňa tak, že pokiaľ nie som s nimi na 100% spokojná, tak ich radšej nepridám alebo ich spravím nanovo. To sú problémy nás puntíčkárov, haha.


Cez týždeň v utorok 17.2. som mala narodeniny, tak mám pre Vás zopár fotiek darčekov, ktoré som dostala od mojich najbližších - od rodičov a sestry, od starých rodičov a od Števka.


Od starkých som dostala peniaze, za ktoré som si kúpila takúto krásnu sklenenú dózičku alebo ako by som to nazvala, ktorú chcem používať na vystavenie si šperkov na komode, ktoré mám najobľúbenejšie. Tiež som si od nich kúpila aj takýto "chabby chic" drevený podnos, ktorý tiež použijem ako dekoráciu na nočný stolík do izby.


Od rodičov a sestry som dostala šaty, ktoré som mala na zábave minulý víkend - nestihla som ich odfotiť. Sú úzke, červenej farby s krásnou čipkou a krátkym rukávom. A namiesto živej kytice som dostala takéto umelé kvietky - pivonky, ktoré sa mi hodia do novozariadenej izby. Niekedy budúci mesiac by som chcela ísť do IKEA do Bratislavy a dokúpiť si ešte zopár vecí a doplnkov, pretože momentálne nemám okrem nábytku v izbe vôbec nič. Chcela by som si kúpiť ešte jednu policovú skrinku, koberec, nejaké doplnky a možno aj kancelársku stoličku.


Od druhej starej mamy som dostala tiež peniaze a tohto krásneho anjelika. Za peniaze som si kúpila šaty značky F&F, ktoré som chcela už dávnejšie. Sú úzke čierne s krátkym rukávom a ozdobou okolo krku. Možno ste ich aj v Tescu, kde bývate, videli.


Už veľmi dlho som túžila po šperkovnici, ale nikde som žiadnu peknú nevedela nájsť. Vlastne žiadnu, ktorá by mi vyhovovala. No a Števko ma na narodeniny prekvapil s takouto nádherou! Tá vrchná časť sa dá vybrať a môžu sa tam povkladať ešte nejaké doplnky. Toto bol môj najobľúbenejší darček z celých narodenín, pretože som po ňom naozaj dlho túžila!


Šperkovnička ukrývala takéto nádherné poklady - náramky, náušnice a prstienky. Krásne sú, však? Milujem takýto jemný typ doplnkov!


A na záver darček odo mňa mne, haha. Po teniskách značky New Balance som túžila už nejaký ten piatok a tak som si na narodeniny dopriala a zainvestovala som, haha. Sú béžovo-zlaté z brúsenej kože a pevne verím, že už príde jar a budem ich môcť nosiť.

Čo vravíte na veci ktoré som dostala? Ja som sa zo všetkého naozaj veľmi tešila, aj keď nie som ten typ, ktorý čaká darčeky. Skôr ma tešia gratulácie a vôbec, že si niekto spomenie na mňa v ten deň. Zajtra sa budem snažiť pridať ďalší príspevok a nie, nebude to recept na Cupcakes, haha, ten pridám až niekedy budúci týždeň. Zatiaľ sa majte a užite si víkend!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

© Peonies and Cupcakes | FOOD . LIFESTYLE . PHOTOGRAPHY. Design by FCD.