My Pinterest Picks | February 2015

2. marca 2015

Nečakala som, že to bude tak skoro, ale predsa! Nový (či skôr vynovený) dizajn blogu je na svete! Akosi sa mi tá bielo-čierna kombinácia prestala páčiť a navyše ružovo-zlatá je moja obľúbená farebná kombinácia už pomerne dlhšiu dobu. Ako sa Vám páči nový vzhľad blogu? Spravila som to tu prehľadnejšie, čo sa týka stránok v menu (sú tam aj klikacie) alebo v pravom paneli nižšie tie mini ikonky - keď na niektorú z nich kliknete, otvorí sa Vám daná stránka. Zdá sa mi to teraz viac prehľadné, než ako to bolo predtým. Čo myslíte?


Dnes mám pre Vás 8 februárových objavov na stránke Pinterest. Chodievate na ňu?

1. Vlasové inšpirácie - ako som Vám v jednom z predošlých príspevkoch spomínala (tu), že si chcem nechať tmavé vlasy odrásť, tak som si už aj stihla na Pintereste nájsť zopár inšpirácii, aké vlasy by sa mi celkom páčili a bolo by možné z mojich prirodzených vytvoriť. Premýšľala som nad zosvetlením koncov (nie ombré) štýlom "balejáž".
2. Pekné obrázky - nie vždy mám čas (cez pracovný týždeň vôbec) fotiť ku každému príspevku nejaké fotky, takže občas sťahujem aj z internetu. Momentálne sa mi celkom páčia tie, ktoré som ponachádzala na Pintereste. Jednu z nich ste mohli vidieť aj v tomto príspevku.
3. "Naked" líčenie - jemne zvýraznené oči hnedou ceruzkou, špirála, trochu farby na líčkach a jemný lesk či balzam na perách. Aj to som tam našla!
4. Raňajkové inšpirácie - akosi som sa prejedla ovsenej kaši, takže hľadám nové (zdravšie) varianty raňajok. Navyše opekané vajíčka sú moje obľúbené!
5. Manikúra - už dlho sa mi páči takýto svetloružový lak na nechty, ale akosi sa neviem trafiť do odtieňu. Za minulé 2-3 týždne som si kúpila asi 4 laky a ani jeden z nich nie je taký, aký hľadám. Asi budem musieť zainvestovať a kúpiť si nejaký značky Sally Hansen alebo OPI.
6. Svadba - ako väčšina žien, tak aj ja snívam o krásnej svadbe. Zopár inšpirácii som si našla už aj tam! Najmä na nádherné svadobné kytičky. Moja vysnívaná je ale z pivónií!
7. Cupcakes - chcela by som si kúpiť plech na vyrábanie mini Cupcakes, ale nikde ho neviem zohnať. Neviete mi poradiť, kde by som taký našla? Väčšinou býva na 24 kusov.
8. Sivo-ružová izba - už som sa konečne rozhodla, do akých odtieňov chcem izbu a doplnky v nej ladiť. Základ mám sivo-biely, ale chcela by som to trochu oživiť ružovými doplnkami. Darmo, dievčenská duša sa vo mne nezaprie ani v bývaní, haha!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE