Outfit Inspiration: SPRING-LIKE

26. februára 2015

V dnešnom príspevku mám pre Vás takú menšiu inšpiráciu na teplejšie počasie. Keďže takmer každý deň riešim dilemu "čo na seba", tak som sa rozhodla takýmito kolážami inšpirovať nie len Vás, ale i seba. Dúfam, že sa Vám takýto typ príspevkov páči, pretože by som ich chcela zaradiť do blogovacieho rozvrhu na každý týždeň jeden. Zistila som, že keď si stanovím určité priority, ktoré by som chcela pri blogovaní dodržiavať, bude to pre mňa o to ľahšie potom konkrétne príspevky pridávať. Najmä popri práci mi to bude takto viac vyhovovať!


Mimochodom, aký ste mali týždeň? Zajtra je piatok, takže sa nám dnes ráno už vstávalo ľahšie, že? Haha. Predvčerom som pozerala s maminou reprízu udeľovania Oscarov 2015, aby som načerpala inšpirácie na večerné pozeranie filmov, keď k nám príde Štefan. Akosi sme sa zasekli pri pozeraní Pána prsteňov a Hobitovi, haha, takže je načase postúpiť k inému žánru. Aký typ filmov máte najradšej? Prezraďte mi v komentároch pod príspevkom.

S láskou//Monika

2 komentáre

  1. Pekná inšpirácia :) Ja mám najradšej mysteriózne filmy, fantasy takisto, ale rovnako aj drámu a sem-tam aj také tie nenáročné oddychovky, závisí od nálady :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ja mám najradšej drámy a z času na čas aj romantika nie je zlá, haha... :)

      Odstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE