Monthly favourites | March 2015

28. marca 2015

Ahojte! Ako víkendujete? Ja mám na dnes pripravených zopár milších činností (napríklad pečenie veľkonočných Cupcakes), takže aspoň v rýchlosti sa Vám chcem prihovoriť týmto príspevkom. Akosi som cez týždeň opäť flákala písanie príspevkov, no verím, že už budúci týždeň sa mi podarí ich pridať viac, než len jeden - dva, haha. Mám totiž pripravené nejaké veľkonočné príspevky - DIY projekty, recepty a tak podobne, ako aj minulý rok.


Keďže sa nám nenávratne blíži koniec mesiaca marec, mám pre Vás zopár produktov (naozaj ich je len zopár), ktoré som si počas tohto mesiaca obľúbila. Keďže nepatrím medzi ľudí, ktorí radi experimentujú a skúšajú nové produkty, tak ich tento mesiac nie je až tak veľa. Zostávam verná tým, ktoré mám už dobou odskúšané a rada sa k nim vraciam.


Počas tohto mesiaca som vystriedala a vyskúšala zopár staro-nových lakov, ktoré som mala už nejaký ten mesiac doma. Jedným z nich je aj tento biely značky Rita Ora by Rimmel, ktorého celý názov je 703 White Hot Love. Je to krásny biely lak s jemným perleťovým odleskom. Pre lepší efekt som si musela dať dve až vrstvy.


Ďalej je tu lak značky Miss Sporty no.7 na francúzsku manikúru, ktorý je pre mňa ideálny najmä tým, že dodá nechtom jemný ružovkastý odtieň a osobne mám rada najviac takéto jemné, skoro až priesvitné, laky.


Mojim úplne najobľúbenejším lakom je aj tak len tento od Rimmel 60 Seconds - 740 Clear. Je to rýchloschnúci lak, ktorý dodá navyše nechtu jemný lesk.


Pamätáte si na pleťovú masku Bali Botanica, ktorú som spomínala minulý mesiac v tomto príspevku? Keďže jej vôňa je krásna, jemná a čistá, rozhodla som sa si kúpiť z Avonu aj sprejový olejček na telo, ktorý je zo sady Avon Planet Spa - Bali Botanica Frangipani & Lemongrass. Je úžasný, vôbec nie je mastný a nezanecháva fľaky na oblečení.


No a na záver sem patrí aj môj (nový) obľúbený balzam na pery značky Labello - Mint & Minerals, ktorý je zatiaľ môj naobľúbenejší balzam, aký som kedy mala! Má jemnú mentolovú vôňu a zanecháva príjemný chladivý pocit na perách.

Highlight of the month:
Mojich obľúbených momentov počas tohto mesiaca bolo viac, tak začnem hneď prvým. Bol to výlet na Výstavu nábytku 2015 v Nitre s mojim Števim. Mini príspevok o tom, ako náš výlet prebiehal si môžete prečítať aj v tomto príspevku. Ďalším príjemným momentom bolo zatmenie slnka a samozrejme s ním spojený aj prvý jarný deň a krásne jarné počasie. Ďalej sem patria tiež dva dni, kedy som do práce pre kolegov spravila mini prekvapko v podobe Cupcakes. Najviac ma teší, keď sú ostatní šťastní! No a poslednými obľúbenými momentmi v tomto mesiaci boli náš výlet do Bratislavy, kde som si pokúpila v IKEA krásne doplnky do izby a tiež výlet do Banskej Štiavnice minulú nedeľu. Fotky z tohto dňa pridám niekedy budúci týždeň, keďže mám toho trošku viac. Zatiaľ sa majte krásne!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE